День прапора України: немовлята-патріоти у жовто-блакитному показали, як треба любити свою країну (ФОТО)

Сьогодні Україна відзначає День прапора та вшановує багатовікову історію нашого державотворення. Навіть найменші українці вже знайомі з головним символом країни. Подивіться на фото неймовірних немовлят у жовто-блакитному.

День прапора в Україні почали відзначати відносно недавно. У 2004-му році вийшов указ Прездидента про встановлення свята, але воно так сподобалося нашим громадянам, що органічно вплелося у календар. Сьогодні заведено влаштовувати флешмоби, а до повномасштабного наступу наші небайдужі громадяни на сході країни навіть відправляли повітряними кульками жовто-блакитний стяг у захоплені міста Донбасу, аби нагадати, що попри все українців люблять і чекають додому.

День прапора України: немовлята-патріоти

А мережу користувачі просто замилували світлинами немовляток у тематичних кольорах. Дітки вже з самого рання знатимуть, якій державі належать! Відірвати очей просто неможливо.

День прапора України: немовлята-патріоти у жовто-блакитному

Співачка Наталка Карпа своїм прикладом показує маленькій доні, що таке бути українкою. Пару років тому вона зібрала тисячі вподобайок, показавши світлину крихітки з нашим жовто-блакитним стягом, а нещодавно влаштувала справжній фурор, показавши фото, де загорнула своє дитя у прапор держави.

День прапора України: немовлята-патріоти у жовто-блакитному

У коментарях натхненно прихильники нагадали рядки Володимира Сосюри:

“Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води,

В годину щасливу, і в радості мить,

любіть у годину негоди”

Не відстають від знаменитості і прості користувачі, показуючи світлини синочків та донечок з нашим прапором.

День прапора України: немовлята-патріоти

Малята щиро посміхаються та радіють, що народилися у Незалежній Україні.

День прапора України: немовлята-патріоти у жовто-блакитному

А ось у Калинівській центральній районній лікарні цього року, щоправда не до свята 23 серпня, а у березні влаштували новонародженим безкоштовну фотосесію у нашому стягу. Крихіток оповили прапором, а їхні батьки тепер на все життя будуть мати пам’ятні світлини.

День прапора України: немовлята-патріоти

Нехай День прапора України у 2022-му році буде мирним для вашого дому та принесе радість кожному, хто пишається бути громадянином нашої держави!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини