Пийте ягоди цієї рослини й застуда вас не “схопить”: містить величезну кількість вітаміну С

Пийте цей напій частіше, і всю зиму будете здорові та щасливі. Чай із цієї ягоди містить стільки вітаміну С, що жодні цитрусові не зрівняються з нею. Доведено дієтологами й лікарями.

Шипшина — це справжній дар природи, що особливо корисна у холодну пору року. Цей невеликий ягідний плід давно став символом здоров’я, а її корисні властивості чудово підтримують імунну систему в осінньо-зимовий період. Шипшина багата на вітаміни, мінерали та антиоксиданти, що робить її ідеальним продуктом для зміцнення організму людини.

Особлива цінність шипшини полягає у високому вмісті вітаміну С, який є потужним антиоксидантом і основним компонентом для підтримки імунітету. Вітамін С бореться з вірусами та інфекціями, що особливо актуально взимку, коли організм більш вразливий до застудних хвороб. Саме тому, дуже важливо пити відвар із шипшини, або чай із цієї ягоди.

Шипшина також є джерелом біофлавоноїдів, які сприяють поліпшенню кровообігу і зміцненню судин. Це особливо важливо взимку, коли температура знижується, і кровообіг може бути пошкоджений через холод. Крім того, шипшина має протизапальні властивості, що робить її корисною для підтримки здоров’я суглобів, особливо в холодну пору, коли люди страждають від болю в суглобах через зниження температури.

Експерти пояснили, як шипшина підвищує імунітет узимку
Експерти пояснили, як шипшина підвищує імунітет узимку

Ще важливою перевагою шипшини є її здатність нормалізувати обмін речовин і покращувати травлення. Вживання настій чи чаїв з шипшини допоможе очистити організм від токсинів, що накопичуються в зимовий період, і покращити роботу шлунково-кишкового тракту. Це також чудова підтримка для шкіри. Шипшина здатна оновлювати та загоювати дрібні тріщини, що можуть виникати через сухе зимове повітря.

Завдяки своїм багатим поживним властивостям, шипшина стала справжнім рятівником у зимовий період, допомагає підтримувати здоров’я, підвищувати енергію та захищати організм від холоду та сезонних недуг. Вживання шипшини у вигляді відварів, чаїв або просто висушених ягід відмінний спосіб підвищити свій імунітет і зміцнити організм.

Схожі статті

Ялинові голки заливаю оцтом — усю зиму не натішуся своїй хитрості: геніальний лайфхак

Геніальний лайфхак для господинь з ялиною. Навіщо її заливати оцтом і яку користь це вам принесе. Неймовірна хитрість для всіх. Докладніше в матеріалі.

Ось як мудрі господині готують тушковану капусту: 3 хитрощі, які зроблять страву найсмачнішою

Тушкована капуста виходить набагато смачнішою, якщо знати деякі хитрощі її приготування. Що саме треба знати господиням, які готують цю страву — розповідає "Сенсація".

Чим замінити “Олів’є” та “Шубу”: як правильно “розвантажити” організм після святкових застіль

Ось і добігли кінця новорічні свята. У холодильниках вже не залишилося "Олів'є" та "Шуби", зате тяжкість у шлунку від рясних застіль ще не пройшла. Як "розвантажити" свій організм?

Чотири головні фрукти цієї зими: що їсти найкорисніше всього в січні та в лютому

Включіть ці фрукти у ваш раціон, щоб зміцнити імунітет, покращити самопочуття та підвищити рівень енергії. Вони не лише смачні й корисні, а ще й здатні чудово піднімати настрій.

Цієї помилки допускаються 99% українців: чому не можна кидати пельмені в киплячу воду

Пельмені - це улюблена страва багатьох, так як на їх приготування, особливо якщо вони куплені, йде мінімум часу, але не всі господині знають, як правильно їх готувати. Чому їх неможна кидати в окріп?

Про це знають одиниці: візьміть болгарський перець і покладіть його в окріп – ви “ахнете”

Експерти радять робити цей трюк завжди, а про нього й досі знає меншість людей - навіщо класти болгарський перець в окріп перед тим, як приготувати з нього страву?