Готуємо швидко і смачно: пісна грибна підлива врятує будь-який банальний гарнір – мій свекр її обожнює

Часом фантазія зраджує нам і не дає можливості придумати щось просте та швидке на вечерю. У такі випадки на допомогу приходить універсальна грибна підлива.

Приготування м’ясного і підливки, яка найбільш популярна у якості доповнення до гарніру може займати доволі багато часу. Набагато швидше цю задачу виконати, якщо замість м’яса ми використовуємо гриби. Наприклад, ідеально підходять печериці.

Вони майже одразу віддають вологу і швидко проходять термічну обробку. Окрім того ними легко насититися, а також задовільнити потреби всього сімейства.

У нашому рецепті ми пропонуємо ознайомитися з технологію приготування грибної підливки, яка є фактично універсальною. Вона ідеально підходить як до макарон, каш та пюре, так і до рису і навіть гречки. Готується вона просто, не займає багато часу, а результат завжди тішить.

Інгредієнти

  • Печериці – 100 грамів
  • цибуля – 1 штука
  • овочевий бульйон – 0,5 літра
  • соєвий соус – 2 столові ложки
  • пшеничне борошно – 2 столові ложки
  • маргарин або рослинна олія
  • приправи
  • сіль та перець – за смаком.

Як приготувати найсмачнішу грибну підливу

Для початку необхідно поставити сковороду на вогонь, і на її поверхні розтопити вершкове масло або рослинну олію. В останньому випадку краще використовувати саме оливкову, адже вона прекрасна пахне і надасть вам приємного аромату страві.

Рецепт приготування м'ясної підливи до будь-якого гарніру
Рецепт приготування підливи до будь-якого гарніру

Цибулю подрібнюємо та ставимо обсмажуватишся. Тим часом гриби промиваємо, подрібнюємо і додаємо до цибулі, коли вона стане золотавою. Обсмажуємо приблизно 2 хвилини.

Рецепт приготування м'ясної підливи до будь-якого гарніру
Рецепт приготування підливи до будь-якого гарніру

Вогонь зменшуємо до середнього, заливаємо овочевий соус або звичайну воду та соєвий соус. Поступово вносимо просіяне борошно та за Мішу ємо його у бульйоні. Після цього вогонь зменшуємо до повільного і доводимо до кипіння. Після цього варимо ще хвилину. Підлива має стати густою.

Вносимо спеції, сіль та мелений перець. Далі варимо до тих пір, поки соус не отримує необхідну консистенцію. Ви самі можете регулювати його густоту.

Подавати у гарячому вигляді з будь-яким гарніром. За бажанням замість грибів можна використовувати м’ясо, технологія буде підходити і для даного інгредієнту.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” показала свій базовий сніданок, заради якого варто прокидатися: їжа богів

Таку апетитну та незвичайну окрошку готують тільки суперкухарі з "МастерШеф". Переможниця кулінарного шоу Валерія Матрохіна поділилася ексклюзивним рецептом.

Що додати у воду під час варіння старої картоплі: буде як молода завдяки одному секретному інгредієнту

Ви будете вражені, коли спробуєте цей лайфхак для вашої картоплі: який секретний інгредієнт необхідно додати у воду під час варіння, щоб картопля була як молода?

Типу рис, але не рис: молода дружина Остапчука показала, чим годує чоловіка – фірмова страва Полтавської

Молода дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська осягає ази кулінарного мистецтва та приготувала коханому чоловікові страву з ресторанного меню.

Без м’яса, а такі смачні! Пісні голубці з рисом по-буковинськи – родина уплітає їх швидше, ніж класичні

Сьогодні ми розкриємо вам секрет приготування нереально смачних, пісних голубців за старовинним буковинським рецептом. Ця страва аніскілечки не поступається класичному варіанту з м'ясом.

Весняний вітамінний салат “Їм та худну”: мінімум простих інгредієнтів, але максимум смаку і користі. Рецепт

Сьогодні ми поділимось з вами секретом приготування яскравого, соковитого та хрумкого салатика. Завдяки цій диво-страві ви будете відчувати насиченість та заряд енергії протягом дня.

Смачна вечеря всього за 15 хвилин. Паста з мʼясом у вершковому соусі: безпрограшний варіант для всієї родини

Італійська паста — легенда кулінарія в усьому світі, її подають навіть у найскромніших кафе, і вона заслуговує свою славу повністю. Але як же приготувати її дійсно смачно?