Названа 1 причина, чому не можна виливати розсіл з квашеної капусти: недооціненний еліксир

Названа одна причина, чому не можна і не варто виливати розсіл з вашої квашеної капусти. Це недооціненний еліксир, і ви дізнаєтеся чому в нашому матеріалі.

Квашена капуста – популярна закуска в усьому світі. І не дарма! Адже вона неймовірно дешева, смачна і при цьому ще й корисна. Вона багата вітамінами, мінералами, а також молочно-кислими бактеріями, які допомагають нашому травленню.

Господині поділилися секретом використання розсолу з квашеної капусти

Ідеальний рецепт квашеної капусти від професійних шефів
Господині поділилися секретом використання розсолу з квашеної капусти

Але не поспішайте зливати розсол з капусти. Адже він також дуже корисний. Перш за все, в ньому містяться усі ті самі речовини, які є і в капусті, але в більшій кількості.

Так, розсол з капусти можна сміливо вживати її в їжу. По-перше, декілька ложок даної рідини можна випивати зранку перед прийомом їжі для кращої засвоюваності. Це той самий прибіотик, але абсолютно натуральний, який ви зробили своїми руками.

Окрім того, такий розсол можна використовувати для приготування супів, які містять кислий елемент. Найперше, що спадає на думку це розсольник. Так само сміливо розсол можна сміливо додавати у тісто. Він надасть йому мʼякості, пухкості, тощо.

Нагадуємо, що є 2 аспекти, які роблять квашену капусту по-справжньому корисною: сам акт ферментації та енергетична складова процесу приготування. Такий продукт є непросто корисною складовою для хорошого харчування, але він насамперед добре працює на благо нашого імунітету, робить нас набагато стійкішими до захворювань загальних та безпосередньо шлунково-кишкового тракту.

Раніше капуста квасилася у величезних кількостях. Спільне докладання зусиль заради загального наміру, дотримання традицій, які роблять близьких ще більш згуртованими, — це чудово! Зараз квашена капуста користується не меншою популярністю, і вживається не тільки у якості закуски, але й додається у начинку під час приготування пиріжків, вареників, пирогів, і навіть супів.

Схожі статті

Точно не цілий “дой-пак”: дієтологи здивували, скільки майонезу можна з’їсти в день людям за 40

Новий рік прийде в домівки українців та мешканців інших країн через кілька днів. На святкових столах стоятимуть майонезні салати, тому слід дізнатись, яка кількість майонезу безпечна для організму.

Холодець в такому посуді не варять: і це не примха, а правило здорового харчування

Незабаром Новий рік і традиційно господині варитимуть свій фірмовий холодець. Однак, багато хто не знає, що не весь посуд призначений для приготування цієї страви.

Довгожителі таке не їдять: головний продукт, який “вкорочує” вам вік – це не випічка і солодощі

Більшість людей думають, що шоколад і випічка шкодять нашому здоров'ю, але насправді це не так - від чого краще відмовитись і не включати в свій раціон?

Чи можна смажити яєчню та омлет на вершковому маслі: це смачно, але чи корисно? Запам’ятайте

Чи задумувались ви коли-небудь, на чому краще смажити яєчню - олія чи вершкове масло? Чи лише вдавались до власних смакових уподобань - вам треба це знати.

Ніколи не робіть ЦЕ: чим насправді може нашкодити віджимання чайного пакетику в чашку

Все життя люди дотримуються зазвичай лише одного методу заварювання чаю, який насправді не є правильним, а про те, як потрібно це робити - знає меншість: чого не знали більшість українців?

Горіхи та сухофрукти не можна їсти просто так: 3 обов’язкові дії, про які здогадуються не всі

Горіхи та сухофрукти не можна їсти просто так: 3 обов'язкові дії, про які здогадуються не всі. Ось як досвідчені мами завжди обробляють горіхи перед вживанням сімʼєю.