Чим замінити “Олів’є” та “Шубу”: як правильно “розвантажити” організм після святкових застіль

Ось і добігли кінця новорічні свята. У холодильниках вже не залишилося "Олів'є" та "Шуби", зате тяжкість у шлунку від рясних застіль ще не пройшла. Як "розвантажити" свій організм?

Кілька днів тому найпопулярнішим запитом у пошуковику Гугла були рецепти страв, у тому числі оригінальні способи приготування “Шуби” та “Олів’є”, а сьогодні питання, яке часто задається, звучить так – “як перебудувати свій організм на нормальне повсякденне харчування?”, “що зробити , щоб “розвантажити” шлунок? і “чим замінити “шкідливі” та калорійні продукти?”. Фахівці вже дали докладну відповідь.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Щоб допомогти організму після переїдання та адаптуватися до нормального режиму харчування, їжте невеликими порціями, але часто.

Поміняйте спосіб приготування їжі – якщо ви на Новий рік запікали та смажили, то спробуйте ці дні готувати свою їжу на пару.

Уникайте “шкідливих продуктів” і скоротите споживання паштетів, ковбас та сосисок, всіх видів сирів, у тому числі плавлених.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Відмовтеся на якийсь час від червоного м’яса – яловичини та свинини, маргарину, кетчупу та майонезу, а також гострих приправ.

Обмежте себе від солодкого – цукерок та кондитерських виробів, закусок з великим вмістом солі, грибів, кукурудзи, капусти, газування та алкоголю.

Чим замінити?

Експерти радять “розвантажувати” шлунок після рясних насичених святкових застіль нежирним сиром, яйцем, звареним некруто, кашами (рис, гречка, вівсянка), макаронами з твердих сортів пшениці.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Обов’язково в раціоні повинні бути свіжі овочі та фрукти без насіння та шкірки. Ідеально, якщо вони будуть у вареному чи протертому вигляді. З м’яса – нежирна риба чи птиця. З солодкого меду, з напоїв – кефір, чай і неміцна кава, а також трав’яні настоянки.

Схожі статті

Більше не додаю лимон у чай – адже завжди робила це неправильно: в чому причина?

Більше не додаю лимон у чай, так як робила це неправильно. Як правильно додати цитрус до напою, щоб зберегти його користь для здоров'я? Деталі в матеріалі.

Ялинові голки заливаю оцтом — усю зиму не натішуся своїй хитрості: геніальний лайфхак

Геніальний лайфхак для господинь з ялиною. Навіщо її заливати оцтом і яку користь це вам принесе. Неймовірна хитрість для всіх. Докладніше в матеріалі.

Ось як мудрі господині готують тушковану капусту: 3 хитрощі, які зроблять страву найсмачнішою

Тушкована капуста виходить набагато смачнішою, якщо знати деякі хитрощі її приготування. Що саме треба знати господиням, які готують цю страву — розповідає "Сенсація".

Чотири головні фрукти цієї зими: що їсти найкорисніше всього в січні та в лютому

Включіть ці фрукти у ваш раціон, щоб зміцнити імунітет, покращити самопочуття та підвищити рівень енергії. Вони не лише смачні й корисні, а ще й здатні чудово піднімати настрій.

Цієї помилки допускаються 99% українців: чому не можна кидати пельмені в киплячу воду

Пельмені - це улюблена страва багатьох, так як на їх приготування, особливо якщо вони куплені, йде мінімум часу, але не всі господині знають, як правильно їх готувати. Чому їх неможна кидати в окріп?

Про це знають одиниці: візьміть болгарський перець і покладіть його в окріп – ви “ахнете”

Експерти радять робити цей трюк завжди, а про нього й досі знає меншість людей - навіщо класти болгарський перець в окріп перед тим, як приготувати з нього страву?