Чим замінити “Олів’є” та “Шубу”: як правильно “розвантажити” організм після святкових застіль

Ось і добігли кінця новорічні свята. У холодильниках вже не залишилося "Олів'є" та "Шуби", зате тяжкість у шлунку від рясних застіль ще не пройшла. Як "розвантажити" свій організм?

Кілька днів тому найпопулярнішим запитом у пошуковику Гугла були рецепти страв, у тому числі оригінальні способи приготування “Шуби” та “Олів’є”, а сьогодні питання, яке часто задається, звучить так – “як перебудувати свій організм на нормальне повсякденне харчування?”, “що зробити , щоб “розвантажити” шлунок? і “чим замінити “шкідливі” та калорійні продукти?”. Фахівці вже дали докладну відповідь.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Щоб допомогти організму після переїдання та адаптуватися до нормального режиму харчування, їжте невеликими порціями, але часто.

Поміняйте спосіб приготування їжі – якщо ви на Новий рік запікали та смажили, то спробуйте ці дні готувати свою їжу на пару.

Уникайте “шкідливих продуктів” і скоротите споживання паштетів, ковбас та сосисок, всіх видів сирів, у тому числі плавлених.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Відмовтеся на якийсь час від червоного м’яса – яловичини та свинини, маргарину, кетчупу та майонезу, а також гострих приправ.

Обмежте себе від солодкого – цукерок та кондитерських виробів, закусок з великим вмістом солі, грибів, кукурудзи, капусти, газування та алкоголю.

Чим замінити?

Експерти радять “розвантажувати” шлунок після рясних насичених святкових застіль нежирним сиром, яйцем, звареним некруто, кашами (рис, гречка, вівсянка), макаронами з твердих сортів пшениці.

Як правильно розвантажити організм після свят
Як правильно розвантажити організм після свят

Обов’язково в раціоні повинні бути свіжі овочі та фрукти без насіння та шкірки. Ідеально, якщо вони будуть у вареному чи протертому вигляді. З м’яса – нежирна риба чи птиця. З солодкого меду, з напоїв – кефір, чай і неміцна кава, а також трав’яні настоянки.

Схожі статті

Варю яйця без кипʼятіння за 8 хвилин: ідеальний варіант до сніданку під час блекаутів

Багато хто варить яйця класичним методом. В умовах постійних вимкнень світла не завжди вдається довести цю справу до кінця. Але кмітливі господині знайшли вихід.

Натуральне чи ні? 5 способів, які прийдуть вам на поміч, щоб перевірити вершкове масло

Часто в магазині продають вершкове масло, яке є несправжнім, але вартість як натурального - дієві способи, які допоможуть вам перевірити продукт.

Лише 1 дія, яка продовжить життя для вашого молока: що зробити, щоб воно зберігалось довше

Молоко полюбляють багато людей за його смак, але точно не за те, скільки воно зберігається - лайфхак, як продовжити терміни його зберігання за 5 хвилин.

Холодна, гаряча чи кипляча: в якій воді варити гречку і чи має це якесь значення взагалі

Гречка — один з найпопулярніших гарнірів, приготувати який зможе навіть дитина. Цю смачну кашу цінують в багатьох українських родинах. Як приготувати її правильно — розповідає "Сенсація".

Найстаріша жінка Іспанії назвала сніданок довголіття і молодості: їй 111 років і вона не хворіє

Часто довгожителі мають власні секрети своїх довгих років життя, проте не жінка з Іспанії, адже вона вважає, що нічого такого особливого не робить. Подробиці.

Якщо не хочеться кави: 3 ідеї, чим можна замінити кофеїновий напій – ефект не гірше

Більшість людей надають перевагу каві, але інколи вона набридає і хочеться спробувати щось нове - чим замінити цей напій, щоб він так само заряджав енергією на весь день.