3 кроки до ідеального м’яса: яловичина більше не буде жорсткою, якщо не зробите цих помилок

Багато хто зізнається, що не купує яловичину, тому що м'ясо завжди виходить жорстким. Всі вони просто роблять ті самі помилки, які дуже легко виправити.

Якщо ви любите м’ясо, то напевно куштували його в ресторанах, а потім ще довго дивувалися, що навіть яловичина у шеф-кухарів виходить ніжною та соковитою. На практиці багато хто скаржиться, що вдома вона виходить жорсткою, тому цей цінний продукт багатий на білки, вітаміни і мінерали назавжди зникає зі щоденного раціону. Однак, як стверджують фахівці, справа не в м’ясі, а у способі його приготування.

Як приготувати яловичину, щоб вона не була жорсткою – 3 кроки
Як приготувати яловичину, щоб вона не була жорсткою – 3 кроки

Щоправда, важливу роль відіграє правильний вибір продукту. Щоб яловичина при приготуванні завжди виходила соковитою та ніжною при покупці слід звертати увагу на її зовнішній вигляд. Воно має бути світло-червоного кольору з ніжно-кремовими прожилками жиру. Якщо візьмете темне і з жовто-коричневими прожилками, то тут уже нічого не допоможе – м’ясо старе і навіть якщо ви все робитимете правильно, воно все одно буде жорстким.

Як приготувати яловичину, щоб вона не була жорсткою – 3 кроки
Як приготувати яловичину, щоб вона не була жорсткою – 3 кроки

Отже, якщо ви купили правильне м’ясо, то далі слід зробити всього 3 кроки, які відокремлюють вас від ідеальної страви.

Перший крок – маринування

У маринад зазвичай додається оцет, лимонний сік або трохи спирту. Це один із ключових моментів, але його буде недостатньо.

Другий крок – нарізка

Шеф-кухарі з дорогих ресторанів завжди нарізають будь-яке м’ясо, у тому числі яловичину поперек волокон. Дуже важливо, щоб ніж був максимально гострим.

Третій крок – термічна обробка

Яловичина завжди потребує тривалішої термічної обробки, ніж інші види м’яса. Якщо ви хочете, щоб продукт вийшов ніжним та соковитим, то запікати його необхідно за помірної температури. При жарінні час скорочується. Якщо ви тушкуєте м’ясо з овочами, то вогонь має бути мінімальним.

Як приготувати яловичину, щоб вона не була жорсткою – 3 кроки
Як приготувати яловичину, щоб вона не була жорсткою – 3 кроки

Схожі статті

“Пестицидний рекордсмен”: яку ягоду всі люблять за смак та аромат, а вона несе тільки шкоду

Найулюбленіша ягода багатьох українців - "пестицидний рекордсмен". З чим слід бути особливо уважними під час покупки та що взагалі не варто куштувати дітям і вагітним.

Який хліб можна їсти, якщо ви хочете прожити 100 років: рецепт довгожителів без 2 інгредієнтів

Уже кожна жінка знає, чому варто куштувати хліб якомога менше. Про це говорить чимало спеціалістів та дієтологів. Чи реально знайти більш-менш корисний хліб у сучасних магазинах?

Найгірші за якістю серед консервів: українці купують їх часто, але не здогадуються про шкоду

Зараз на українському ринку є величезний вибір консервів і деякі з них приносять організму людини мінімум користі. Проте, багато українців продовжують їх купувати.

Чистимо гранат так, щоб кухня, одяг і все навколо залишиться “стерильно” чистим: 1 мега-спосіб

Цей підхід дозволить насолоджуватися смачним і корисним гранатом без зайвих турбот про одяг чи меблі. Ви точно не чули про такий метод чищення цього фрукту, але його варто спробувати.

Як правильно обрати консервовану кукурудзу в магазині: смак, якість і не одна “юшка” в банці

Правильний вибір консервованої кукурудзи — це запорука смачних страв, які не розчарують. Дотримуючись цих порад, ви зможете знайти найкращий продукт для вашої кухні та бути впевненими в його якості.

Яке м’ясо “пічкають” антибіотиками? Його купують найчастіше – запам’ятайте і всім розкажіть

Якість м'яса в українських супермаркетах залишає бажати найкращого. Які саме речовини знаходять в складі курки та інших різновидів м'яса і як впливають на здоров'я — розповідає "Сенсація".