Коли пити “Лужанську” воду, а коли “Поляну квасову”: про це мало хто знає і робить не правильно

Правильне використання "Лужанської" та "Поляни квасової" залежить від вашого стану здоров'я і потреб організму. Важливо пам'ятати, що вони є ефективними лише при правильному застосуванні.

“Лужанська” та “Поляна квасова”, на сьогоднішній день, є найпопулярнішими мінеральними джерелами води. Кожна з них має свої особливості та переваги для здоров’я. Але чи всі знають, коли і як правильно їх пити? Часом навіть лікарі не завжди враховують важливі нюанси, що стосуються цих вод. Тому варто розібратись, яку воду краще обирати і в яких конкретно ситуаціях.

Лужанська вода — це природний мінерал з високим вмістом натрію та сірководню. Завдяки цьому, вона має виражену лікувальну дію, сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, покращує травлення та може допомогти при захворюваннях печінки та нирок. Лужанську воду найкраще пити на голодний шлунок або в середині дня, коли організм потребує поповнення водних і мінеральних запасів. Вона чудово допомагає боротися з набряками, нормалізує обмін речовин, але через високий вміст натрію її не слід вживати людям із серцево-судинними захворюваннями чи високим тиском.

Експерти пояснили, в яких випадках потрібно пити Лужанську та Поляну квасову
Експерти пояснили, в яких випадках потрібно пити Лужанську та Поляну квасову

Що стосується “Поляни квасової”, то ця вода відома своїм високим вмістом магнію, який позитивно впливає на нервову систему та серце. Вона корисна при стресах, нервових перевантаженнях, а також для профілактики серцево-судинних захворювань. Її пити можна як у першій половині дня, так і ввечері, але варто пам’ятати, що вона має легкий “проносний” ефект, тому краще куштувати її помірно, особливо якщо є проблеми з кишечником. “Поляна квасова” допомагає зняти напругу, покращує кровообіг і заспокоює нервову систему.

Важливо знати, що ці води мають специфічний склад, і їх слід підбирати в залежності від індивідуальних потреб організму. Споживання обох вод без рекомендацій лікаря може призвести до неприємних наслідків, таких як порушення мінерального балансу, або навіть погіршення здоров’я.

Схожі статті

Найпростіші та природні еліксири молодості: 2 рецепти, що сприяють омолодженню шкіри

Березовий сік чудово зволожує шкіру, а також є природним еліксиром, що сприяє омолодженню та покращенню самопочуття. Ловіть два натуральних рецепти для своєї краси!

Що потрібно їсти для підтримки жіночих гормонів: 5 продуктів, які повинні бути в раціоні

Їжа, що багата на вітаміни, мінерали, антиоксиданти та здорові жири, допомагає підтримувати гормональний баланс. А ще — знижувати гормональні "гойдалки" й покращувати загальний стан організму.

Це просто, як “2х2”: ось як врятувати пересолену рибу – хитрощі, про які мало хто здогадується

Солона рибка стане ідеальною закускою, якщо правильно приготувати її власноруч. Проте іноді страва виходить занадто солоною і постає питання – що із нею робити далі. Розповімо, як виправити ситуацію.

Прищів не буде, якщо прибрати з раціону ці 4 продукти: чиста шкіра буде вже за місяць

Якщо ви хочете зберегти свою шкіру чистою та здоровою, відмовтеся від куштування цих продуктів раз і назавжди! Краса шкіри починається зсередини, і правильного харчування.

Яка їжа повинна бути вдома завжди: натуральні продукти, з яких легко приготувати обід чи вечерю

Коли вдома є всі ці продукти, вам не потрібно витрачати багато часу на приготування складних страв. З їх допомогою можна швидко зібрати смачний і поживний перекус або легкий обід.

Названо найшкідливішу частину свинини: це мінус 10, 15, 20 років здорового життя

Свинина – один із найпоширеніших видів м'яса, який люблять та поважають в Україні. Які частини цього м'яса вважають найшкідливішими і їх краще не обирати. Розповідаємо про це далі.