Забудьте про варіння пельменів в кип’ятку: ось чому цей напівфабрикат не можна варити в окропі

Пельмені збережуть свій смак та аромат, якщо правильно їх відварити. Під час приготування напівфабрикат не можна додавати у киплячу воду. Розповідаємо, чому варто дослухатись до цієї поради.

Пельмені – популярний напівфабрикат, який стає коронною стравою холостяків і чудовою вечерею для всієї родини.

Щоб пельмені під час приготування повністю зберегли свою форму та смак – їх потрібно правильно відварити. В сучасних українських супермаркетах та магазинах можна знайти багато різновидів пельменів – на будь-який смак та гаманець. Однак найсмачніший напівфабрикат може зіпсувати неправильне приготування.

Деякі господині вкидають купку пельменів у киплячу воду – і тим самим роблять величезну помилку. Звичний для багатьох людей алгоритм відварювання пельменів виглядає наступним чином:

  • воду в каструлі доводять до кипіння і солять;
  • пельмені вкидають у киплячу воду;
  • відварюють стільки за часом, скільки вказано на упаковці;
  • коли напівфабрикат спливе на поверхню – їх залишають трохи “настоятись” у воді;
  • далі воду зливають, а готову страву перекладають в окрему миску.

До столу пельмені подають із різноманітними заправками. Це може бути вершкове масло, майонез або сметана. Додатково можна заправити їх спеціями.

Кулінари розповіли, чому не можна додавати пельмені в окріп
Кулінари розповіли, чому не можна додавати пельмені в окріп

Ї хоча наведений вище алгоритм вже усталений – не можна брати його за основу в приготуванні пельменів. Тим паче, що деякі експерти від цього застерігають. Чому ж, на їхню думку, не можна вкидати пельмені в окріп?

Пельмені (особливо заморожені) – не можна вкидати у киплячу воду. Справа в тому, що під час такого приготування вони можуть пристати до дна каструлі або один до одного. В результаті напівфабрикат втратить свою форму і варитиметься нерівномірно.

Врешті решт внутрішня частина пельменів буде недовареною, а зовнішня навпаки – перевариться. В підсумку напівфабрикат втратить свою форму та розвалиться.

Пельмені бажано варити у великій каструлі із достатньою кількістю води. Тоді вони не будуть скупчуватись та злипатись.

Кулінари розповіли, чому не можна додавати пельмені в окріп
Кулінари розповіли, чому не можна додавати пельмені в окріп

Головний секрет приготування пельменів у тому, щоб додавати їх в гарячу або киплячу воду по одному або кілька штук. Для цього краще скористатись шумовкою або великою ложкою.

Кулінари розповіли, чому не можна додавати пельмені в окріп
Кулінари розповіли, чому не можна додавати пельмені в окріп

Перед варінням напівфабрикати розморожують та трохи обвалюють в борошні.

Схожі статті

Почала їсти квашену капусту і помітила, як живіт став плоским: чудо дія для організму

Квашена капуста - це не лише смачний продукт, а й справжнє джерело корисних речовин для організму, які можуть дуже позитивно вплинути на організм, якщо вживати її на регулярній основі.

О котрій годині треба снідати, обідати і вечеряти, щоб жити довше: головне правило довгожителів

Вчені визначили ідеальний час для сніданку, обіду чи вечері. Науковці стверджують – якщо дотримуватись харчування за годинами – можна схуднути і привести фізичну форму до ладу.

Коштує набагато дешевше. Дієтологи назвали найкращу за користю альтернативу червоній рибі

Корисні властивості всі ті самі, але ціна — менша. Ця морська риба не поступається форелі чи лососеві. Обирайте її, і всі вітаміни для вашого організму вам забезпечені!

Ці 5 продуктів допоможуть бути здоровішими: що і чому треба включити в раціон навесні

З приходом весни наш організм потребує більше вітамінів та корисних речовин, щоб відновитися після зимового періоду та залишатися здоровим і сильним.

Хоче бути вічно молодою: 39-річна Огнєвіч розповіла про своє харчування — просто і по-чесному

Співачка Злата Огнєвіч розповіла про свій режим харчування, де є місце не лише для корисних продуктів - овочів та морепродуктів, а й чіпсів, з усіма наслідками.

Найшкідливіша частина курки, яку ніколи не треба купувати: там накопичуються всі токсини

Курка хоч і вважається в кулінарії корисним продуктом – не всі її частини можна вживати в їжу. Що саме із всієї курки не можна їсти – розповідаємо у нашому матеріалі.