Знайшлися власники пітона, який налякав жительку Харкова: що ж сталося і як він опинився в квартирі?

Пітон недовго чекав на власників і воз'єднався з ними.

Не так давно Україною поширилася кумедна новина про пітона, який до смерті налякав звичайну жительку Харкова.

Нагадуємо, що жінка, нічого не підозрюючи, знайшла рептилію під власним ліжком. Пітон був абсолютно не агресивним. Налякана жителька Харкова подзвонила у поліцію, яка і забрала дивного порушника спокою. Згодом, після детального обстеження, він відправився до контактного зоопарку, де мав очікувати на свою подальшу долю. Втім, історія обіцяє щасливий фінал.

Знайшлися власники

Головний герой статті. Як це сталося
Головний герой статті. Як це сталося

Не так давно, знайшлися власники пітона, які заявляють, що загубили його, коли переїжджали з квартири на квартиру. Так, молоді люди запевняють, що втратили з поля зору змію, коли міняли місце проживання. Мовляв, уся провина лежить на плечах вантажників, який не вгледіли за улюбленцем. Коли ж стало зрозуміло, що трапилося, то знайшли рептилію і закинули її на невірний етаж.

Втім, працівники контактного зоопарку не поспішають вірити власникам. Справа в тому, що в них немає документів, які б підтверджували, що вони дійсно володіли твариною. Більш того, вони навіть не мають фотографій змії. Ті, у свою чергу, стверджують, що документів і не можуть мати, так як придбали рептилію на території України.

Нагадуємо, що сітчастий пітон – традиційний об’єкт промислу у народів Південно-Східної Азії. Його м’ясо використовують в їжу, а шкуру виробляють для виготовлення одягу, взуття, жіночих сумочок, ременів, поясів та інших виробів. Експортувалася вона з Індонезії, Малайзії, Сінгапуру і Таїланду переважно в країни Європи і США. В результаті чисельність цієї змії значно скоротилася, і в даний час вилов і вивіз тварин з природних популяцій строго регламентується.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини