Знайшлися власники пітона, який налякав жительку Харкова: що ж сталося і як він опинився в квартирі?

Пітон недовго чекав на власників і воз'єднався з ними.

Не так давно Україною поширилася кумедна новина про пітона, який до смерті налякав звичайну жительку Харкова.

Нагадуємо, що жінка, нічого не підозрюючи, знайшла рептилію під власним ліжком. Пітон був абсолютно не агресивним. Налякана жителька Харкова подзвонила у поліцію, яка і забрала дивного порушника спокою. Згодом, після детального обстеження, він відправився до контактного зоопарку, де мав очікувати на свою подальшу долю. Втім, історія обіцяє щасливий фінал.

Знайшлися власники

Головний герой статті. Як це сталося
Головний герой статті. Як це сталося

Не так давно, знайшлися власники пітона, які заявляють, що загубили його, коли переїжджали з квартири на квартиру. Так, молоді люди запевняють, що втратили з поля зору змію, коли міняли місце проживання. Мовляв, уся провина лежить на плечах вантажників, який не вгледіли за улюбленцем. Коли ж стало зрозуміло, що трапилося, то знайшли рептилію і закинули її на невірний етаж.

Втім, працівники контактного зоопарку не поспішають вірити власникам. Справа в тому, що в них немає документів, які б підтверджували, що вони дійсно володіли твариною. Більш того, вони навіть не мають фотографій змії. Ті, у свою чергу, стверджують, що документів і не можуть мати, так як придбали рептилію на території України.

Нагадуємо, що сітчастий пітон – традиційний об’єкт промислу у народів Південно-Східної Азії. Його м’ясо використовують в їжу, а шкуру виробляють для виготовлення одягу, взуття, жіночих сумочок, ременів, поясів та інших виробів. Експортувалася вона з Індонезії, Малайзії, Сінгапуру і Таїланду переважно в країни Європи і США. В результаті чисельність цієї змії значно скоротилася, і в даний час вилов і вивіз тварин з природних популяцій строго регламентується.

spot_img

Схожі статті

Краєвиди звільненого Ізюму і Балаклеї: ТОП-10 кращих локацій Харківщини, куди українці поїдуть після перемоги

Певно, кожен другий в світі знає, що першим містом, яке попало під російський вогонь стало чудове місто Харків та область. На превеликий жаль, сам Харків, все ще підпадає під щоденні обстріли і найстрашніше те, що місцеві жителі настільки звикли до цього, що їх це не дивує. Проте є і гарні новини. Нещодавно Українська армія звільнила дв міста у Харківській області, ними стали місто Балаклея та Ізюм.

Хотів стати першим темношкірим генералом в Україні: друг розповів про загиблого в авіакатастрофі Ан-26 Ашрафа Мсуя

Він усією душею хотів служити на благо українського народу, захищати цілісність нашої держави, він робив усе, щоб досягти своєї мети – стати першим темношкірим генералом в Україні.

Страшна трагедія: на Харківщині розбився військовий літак, є загиблі

У Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч з дорогою впав військовий літак Ан-26 та одразу загорівся. Наразі відомо про 22 загиблих.