5-6 крапель — і жодної мухи в будинку немає: цей секрет знадобиться Поляковій, Каменських та Осадчій

У житті відомих людей є значно більше можливостей. Але є спільні для всіх людей труднощі, які неможливо прогнати прізвищами Полякова чи Каменських. Однією з них є набридливі комахи.

Ніщо не здатне так само порушувати наш комфорт та відпочинок, як комахи. В особливості це стосується мух, чиє кружляння над головою та дзижчання здатне роздратувати найспокійнішу у світі людину. А крім цього мухи ще й люблять зазіхати на нашу їжу. Причому комахам немає діла до того, який статус у людини поруч. Вони з такою ж ефективністю дістають хоч Каменських, хоч Осадчу, хоч Полякову. І судитися з ними не вийде. Але можна боротися іншими доступними кожному методами.

Одним з найдієвіших методів є приготування спеціального розчину. Візьміть 1 частину формаліну, 3 частини молока та 5 частин солодкої води. Змішайте всі інгредієнти та невеликою кількістю обробіть дверні та віконні рами. Цей розчин приваблює мух, але скуштувавши його вони більше не полетять. Але врахуйте, що молоко може швидко киснути, тому влітку готувати багато цього засобу не варто.

Експерти розповіли, як вивести мух в літню пору з будинку
Експерти розповіли, як вивести мух в літню пору з будинку

Також для відлякування комах можна використовувати природні запахи. Це можуть бути лавровий лист, гвоздика або базилік. Перші два треба просто розкласти по дому. Базилік ідеальний, коли він свіжий. Тобто його можна посадити в горщиках. Це не лише допоможе боротися з мухами, але й стане корисним під час приготування. Різноманітні ефірні олії та аромалампи — це один спосіб позбутися непроханих гостів у вашому будинку.

Ефективними також є липкі стрічки. Вони надійно ловлять мух, не дозволяючи вибратися із пастки. Але такі засоби псують інтер’єр, та й спіймана муха може деякий час продовжувати дзижчати. Для моментального знищення комахи підійдуть електричні мухобійки. Але необхідно придбати якісний пристрій, бо інакше ви позбудетеся не мух, а грошей.

Експерти розповіли, як вивести мух в літню пору з будинку
Експерти розповіли, як вивести мух в літню пору з будинку

Москітні сітки — ідеальний метод, якщо ваші вікна розраховані на їхнє встановлення. Вони мають багато переваг, оскільки нічого не треба готувати чи розкидати по дому непотрібні речі. Також не доведеться придумувати додаткові засоби для боротьби з іншими комахами, бо москітні сітки так само ефективно працюють проти комарів та мошки. Але варто регулярно перевіряти стан сіток, оскільки птахи та непогода здатні їх пошкоджувати.

Схожі статті

Яєчна шкаралупа — мій рятівник: бабуся з Київщини навчила, як підживлювати нею синенькі

Інколи, продукти, що знаходяться у нас на кухні — це найкращий варіант для підживлення рослин, і отримання майбутнього врожаю. Розповідаємо про яєчну шкаралупу.

Ви його висадили, а він вперто не росте: 3 кроки, щоб перець прийшов до тями тут і зараз

Кущі перцю можуть показувати свій характер, особливо після висадки у відкритий ґрунт. Якщо за цей час рослини так і не почали розвиватися, необхідно терміново братися за справу.

Забудьте про внесення добрив “на око”: як розраховувати дозу підживлення без помилок – 3 кроки

Ці поради підкажуть, як правильно удобрювати свій город. Щоб було: не багато, і не мало. З цим точно й завжди вдасться правильно все визначити та розрахувати.

Цю жовту черешню обожнюють на Херсонщині: 2 сорти, які завжди розходяться на “ура”

Багато хто обожнює жовту черешню, і цей вибір споживачі роблять не просто так. Вона відрізняється розкішними смаковими властивостями, і апетитним виглядом.

Коли прибирати картопляне бадилля? Щоб зібрати великий урожай 2025, стартуємо в цей день

Вже зовсім скоро можна починати збирати врожай картоплі. Хтось буде чекати до осені, хтось візьметься за справу прямо зараз. Розповідаємо, що робити з бадиллям.

Для солодких та великих коренеплодів: 4 найкращі літні підживки для червоного буряка

Виростити буряк нескладно. А от виростити смачний, ніжний та соковитий буряк — це вже складніша задача. І для цього потрібно правильно доглядати з грядками. У першу чергу це стосується підживлення.