Коли ми купляємо нову куртку, звичайно звертаємо увагу на велику кількість параметрів. Нам важливо, аби вона була достатньо теплою, аби добре бралася, щоб в неї були хороші шви, щоб вона не промокала, тощо.
Зазвичай для особливо поганих погодних умов публіка купляє собі куртки з пухом. Такі куртки здатні тримати тепло, коли йдуть дощі чи йде сніг. Вони не бояться забруднень і краще беруться.
Експерт розповів, як правильно брати куртку на пуху
Однак навіть за ними необхідно добре доглядати, і вибрати таку куртку може бути ще тією турботою. Деякі куртки беруться без проблем, а інші після пральної машинки виходять зовсім не в тому стані, в якому ми їх придбали. Зокрема найчастіша проблема — це збивання пуху і неможливість його відокремити та розподілити так, як це було до прання.
Але насправді можна уникнути проблем, якщо дотримуватися певних правил. Нижче ми наведемо основні тези, які допоможуть вам зберегти красу вашої речі.
- Під час прання температура води має бути близько 35 °С.
- Під час віджимання швидкість не повинна перевищувати показник 800 об./хв.;
- Необхідно використовувати рідкі мийні засоби і виставляти делікатний режим прання;
- Для того, щоб не було розводів на пуховику, його рекомендується прополоскати протягом години.
Варто відмітити, що навіть подібні поради можуть не зарадити. У такому випадку, якщо ви бачите, що по все-таки збився необхідно виправити ситуацію ще у вологому стані, коли він піддається маніпуляціям. Для цього необхідно добре струснути куртку, аби силою тяжіння розподілити пух у правильних напрямках, а також зробити це механічно руками.
Також не рекомендуємо сушити пуховийки на прищіпках, адже є високий шанс того, що на тканині залишиться слід від мотузки для білизни, або від самих прищіпок. Для того, аби уникнути такого конфузу краще взяти вішалку і прикріпити вішалку до мотузки.