Підживлення для кімнатних рослин можна зробити із цибулевого лушпиння: важливі нюанси

Особливо в зимову пору кімнатні рослини мають потребу у підживленні, адже їм не вистачає сонця. І подібне підживлення можна зробити вдома власними руками.

Пропонуємо вам підготувати його з цибулевого лушпиння, яке є абсолютно в кожного вдома після приготування обіду чи вечері. Ви витратити на це мінімум свого часу, і звичайно, це найкращий варіант з усіх, адже абсолютно безкоштовний, швидкий та надійний.

У лушпинні є багато мікроелементів, які знадобляться зеленим друзям для накопичення сил, аби навесні активно зростати.

Експерт розповів, як зробити домашнє підживлення для рослин з цибулі

Експерт назвав 5 рослин, які не варто ставити у своїй спальні
Експерт розповів, як зробити домашнє підживлення для рослин з цибулі

Для початку необхідно зрозуміти, що підживлення ми будемо використовувати не в сухому вигляді, а в рідкому. Тобто для старту нам необхідно приготувати спеціальний настій.

Для цього ми відбираємо лушпиння та заливаємо його водою. Буде достатньо всього 1 л. Ставимо каструлю з водою на вогонь. Спочатку доводимо до кипіння, а потім проварюємо ще приблизно 15 хвилин. Важливо не прогавити цей момент і не пропускати його. Саме на цьому етапі наша стійка набуває своїх корисних властивостей. Варимо обов’язково на повільному вогні.

Після цього залишаємо наш настій стояти приблизно 12 годин. Після цього його потрібно зцідити та перелити у зручний посуд, який ми будемо використовувати для поливу. Але також необхідно зазначити, що ми приготували саме концентрат. А це означає, що його необхідно буде розбавляти. Краще обирати пропорцію 1:10.

Він ефективний лише за умови нечастого використання. Щоб рослини отримували користь, поливати їх цибулевим настоєм потрібно раз на два-три тижні.

Також пам’ятайте, що у зимову пору року рослини часто потребують набагато менше поливу, ніж в інші сезони. Це пов’язано з тим, що біоритми рослини стають повільнішими, вони потребують менше вологи, а вологість в приміщеннях як правило набагато вища. Перелив може призвести до загнивання коріння.

Схожі статті

Посівний календар на січень 2025: сприятливі дні для проведення підготовчих робіт на городі

В місячному календарі на січень 2025 року існує кілька сприятливих днів для проведення підготовчих робіт на городі. Коли саме їх проводити — розповідає "Сенсація".

Названі наймодніші кольори для кухні: Ектор та Ярославський у тренді, а Мартиновська – ні

У сучасному дизайні відтінок меблів на кухні має дуже велике значення і навіть може впливати на настрій господині. Дизайнери вже назвали наймодніші кольори 2025 року.

Потрібно лише 1 раз посадити біля дому: 5 рослин, які проженуть усіх комах-шкідників з ділянки

Використання таких рослин замість хімічних засобів протидії з комахами є екологічним та ефективним рішенням для вашого саду чи городу. Шкідники будуть тікати, а запах трав лише радувати вас.

Спатифілум знову зацвіте: що потрібно вашому “жіночому щастю” – і фіалки теж оцінять

Забезпечивши кілька основних умов, спатифілум і фіалки будуть радувати вас своїми квітами, перетворюючи ваш дім на справжній зелений оазис. Головне, це дотримуватися певних рекомендацій і все вийде.

Чи потрібен курям півень, щоб вони несли більше яєць: пояснення, як збільшити несучість

Фермери-початківці часто цікавляться, чи потрібно підселяти півня до курей у курник і чи вплине це на якість яєць. "Сенсація" розповідає, чи потрібний півень у курнику.

Ці забуті бабусині підгодівлі допоможуть виростити велику цибулю: будуть зразкові екземпляри

Аграрії поділилися секретом того, як виростити гарну та велику цибулю, як в супермаркеті. Овочі будуть такі апетитні та естетичні, ніби картинка з соцмереж.