Підживлення для кімнатних рослин можна зробити із цибулевого лушпиння: важливі нюанси

Особливо в зимову пору кімнатні рослини мають потребу у підживленні, адже їм не вистачає сонця. І подібне підживлення можна зробити вдома власними руками.

Пропонуємо вам підготувати його з цибулевого лушпиння, яке є абсолютно в кожного вдома після приготування обіду чи вечері. Ви витратити на це мінімум свого часу, і звичайно, це найкращий варіант з усіх, адже абсолютно безкоштовний, швидкий та надійний.

У лушпинні є багато мікроелементів, які знадобляться зеленим друзям для накопичення сил, аби навесні активно зростати.

Експерт розповів, як зробити домашнє підживлення для рослин з цибулі

Експерт назвав 5 рослин, які не варто ставити у своїй спальні
Експерт розповів, як зробити домашнє підживлення для рослин з цибулі

Для початку необхідно зрозуміти, що підживлення ми будемо використовувати не в сухому вигляді, а в рідкому. Тобто для старту нам необхідно приготувати спеціальний настій.

Для цього ми відбираємо лушпиння та заливаємо його водою. Буде достатньо всього 1 л. Ставимо каструлю з водою на вогонь. Спочатку доводимо до кипіння, а потім проварюємо ще приблизно 15 хвилин. Важливо не прогавити цей момент і не пропускати його. Саме на цьому етапі наша стійка набуває своїх корисних властивостей. Варимо обов’язково на повільному вогні.

Після цього залишаємо наш настій стояти приблизно 12 годин. Після цього його потрібно зцідити та перелити у зручний посуд, який ми будемо використовувати для поливу. Але також необхідно зазначити, що ми приготували саме концентрат. А це означає, що його необхідно буде розбавляти. Краще обирати пропорцію 1:10.

Він ефективний лише за умови нечастого використання. Щоб рослини отримували користь, поливати їх цибулевим настоєм потрібно раз на два-три тижні.

Також пам’ятайте, що у зимову пору року рослини часто потребують набагато менше поливу, ніж в інші сезони. Це пов’язано з тим, що біоритми рослини стають повільнішими, вони потребують менше вологи, а вологість в приміщеннях як правило набагато вища. Перелив може призвести до загнивання коріння.

Схожі статті

5 рослин, які краще ніколи не ставити у своїй спальні: експерти радять не просто так

Рослини приносять комфорт у приміщення, а також грають декеруючу роль. Тим не менш, деякі з них не варто ставити у себе в спальні. Експерт назвав 5 таких рослин.

Як прати пуховик на пуху: напрочуд простий, але найефективніший спосіб серед усіх

Як правильно прати пуховик на пуху? Виявляється, є напрочуд простий, але найефективніший спосіб серед усіх відомих. Детальніше в нашому матеріалі.

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин: рішення є і воно легке – просто зробіть це

Чому сохнуть кінчики листя кімнатних рослин? Виявляється, рішення є і воно легке. Щоб впоратися з цим питанням просто зробіть це. Деталі в нашому матеріалі.

Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Що робити, коли картопляного лушпиння ціле “море” і в компост воно не влазить: є вихід

Картопля — продукт масового споживання, після якого залишається багато лушпиння. Господарі викидають його в компост або ж вигадують інші способи використання. Які саме - читайте далі.

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.