Підживлення для кімнатних рослин можна зробити із цибулевого лушпиння: важливі нюанси

Особливо в зимову пору кімнатні рослини мають потребу у підживленні, адже їм не вистачає сонця. І подібне підживлення можна зробити вдома власними руками.

Пропонуємо вам підготувати його з цибулевого лушпиння, яке є абсолютно в кожного вдома після приготування обіду чи вечері. Ви витратити на це мінімум свого часу, і звичайно, це найкращий варіант з усіх, адже абсолютно безкоштовний, швидкий та надійний.

У лушпинні є багато мікроелементів, які знадобляться зеленим друзям для накопичення сил, аби навесні активно зростати.

Експерт розповів, як зробити домашнє підживлення для рослин з цибулі

Експерт назвав 5 рослин, які не варто ставити у своїй спальні
Експерт розповів, як зробити домашнє підживлення для рослин з цибулі

Для початку необхідно зрозуміти, що підживлення ми будемо використовувати не в сухому вигляді, а в рідкому. Тобто для старту нам необхідно приготувати спеціальний настій.

Для цього ми відбираємо лушпиння та заливаємо його водою. Буде достатньо всього 1 л. Ставимо каструлю з водою на вогонь. Спочатку доводимо до кипіння, а потім проварюємо ще приблизно 15 хвилин. Важливо не прогавити цей момент і не пропускати його. Саме на цьому етапі наша стійка набуває своїх корисних властивостей. Варимо обов’язково на повільному вогні.

Після цього залишаємо наш настій стояти приблизно 12 годин. Після цього його потрібно зцідити та перелити у зручний посуд, який ми будемо використовувати для поливу. Але також необхідно зазначити, що ми приготували саме концентрат. А це означає, що його необхідно буде розбавляти. Краще обирати пропорцію 1:10.

Він ефективний лише за умови нечастого використання. Щоб рослини отримували користь, поливати їх цибулевим настоєм потрібно раз на два-три тижні.

Також пам’ятайте, що у зимову пору року рослини часто потребують набагато менше поливу, ніж в інші сезони. Це пов’язано з тим, що біоритми рослини стають повільнішими, вони потребують менше вологи, а вологість в приміщеннях як правило набагато вища. Перелив може призвести до загнивання коріння.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.