Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів’янути: розкрито секрет зберігання

Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів'янути завдяки цьому секрету зберігання. Як уникнути псування овочів та продовжити їхнє життя?

Часник та цибуля — незамінні інгредієнти на будь-які кухні. Навіть ті споживачі, які не надто полюбляють Тані овочі, все одно не можуть уникнути їхнього вживання, адже вони майже постійно задіяні в кулінарії і здебільшого питання постає лише в тому, наскільки добре постарався кухар, щоб цибуля та часник відчувалося максимально органічно у стравах.

Окрім того, вони прекрасно зберігаються вдома. Але часом виникає така ситуація, що ми впевнені, нібито у нас є цибуля, а коли дістаємо її, стає зрозуміло, що продукти зіпсувався. Що необхідно зробити для того, аби вони не зів’яли?

Експерт розповів, як правильно зберігати цибулю та часник

Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів’янути

Головний секрет — це циркуляція повітря. Чим краще урегульований даний момент, тим довше будуть зберігатися цибуля та часник.

Перш за все, необхідно уникати методів зберігання, яке включає охолодження. Зазвичай холод проникає всередину цибулі чи часника та псує продукт із середини. Але найбільший ворог даних овочів — це вологість. Там де є вологість — там гниття, а також грибок.

Усе, що вам потрібно для їх належного зберігання, – це паперовий пакет, у якому можна зробити отвори. Що більше повітря потрапить у контейнер для зберігання, то більший шанс, що вони залишаться сухими, каже експертка.

Окрім того, можна також зберігати дані овощі в ящиках з перфорацією. Але необхідно прослідкувати за тим, аби цибуля та часник не були нашаровані одне на одному. До них має проникати повітря, а тільки-но цього не відбувається, продукт починає псуватися.

Чого точно не варто робити — це зберігати цибулю чи часник у поліетиленових пакетах. Вже через тиждень овочі зіпсуються і не будуть придатними до споживання взагалі. І так само не варто намагатися врятувати частину продукту, якщо він наполовину зіпсувався. Здоров’я набагато важливіше, ніж витрачені марно гроші.

Схожі статті

Ці 5 рослин попелиця боїться “як вогню”: обов’язково посадіть їх у себе на дачі

Досвідчені садівники добре знають, як відвадити з ділянки попелицю. Перемога над дрібною комашкою буде здійснена за допомогою рослин. Розповідаємо, які культури варто висадити на присадибній ділянці.

Як розмножити доларове дерево власноруч: 3 перевірених способи, які знають досвідчені садівники

Доларове дерево або заміокулькас можна розмножувати трьома способами. Правильний підхід допоможе виростити чудову декоративну рослину, яка стане справжньою прикрасою у вашій оселі.

Навіщо класти часник у горщик із квітами? Садівники-професіонали розкривають всі свої секрети

Напередодні новорічних свят досвідчені садівники-професіонали вирішили зробити подарунок та розкрили свій головний секрет. Тепер ваші кімнатні рослини ніколи не будуть хирлявими.

Як зробити горище затишним і функціональним: 8 креативних ідей від майстрів для вашої дачі

Як зробити горище затишним і функціональним? Експерт дала 8 креативних ідей. Неймовірні поради від майстрів для вашої дачі. Докладніше в нашому матеріалі.

Ці овочі не бояться зими та морозів: висадіть їх під сніг, і вже в березні збирайте врожай

Є велика кількість овочей, які не бояться зими та морозів. Обов'язково висадіть їх під сніг, і вже в березні збирайте врожай. Результат лише порадує вас.

Не восени і не навесні: які плодові дерева обрізають тільки взимку – врожай підвищиться вдвічі

Досвідчені садівники вважають, що деякі плодові дерева краще обрізати взимку, тоді їхня врожайність наступного сезону підвищиться, як мінімум, удвічі. У чому секрет?