Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів’янути: розкрито секрет зберігання

Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів'янути завдяки цьому секрету зберігання. Як уникнути псування овочів та продовжити їхнє життя?

Часник та цибуля — незамінні інгредієнти на будь-які кухні. Навіть ті споживачі, які не надто полюбляють Тані овочі, все одно не можуть уникнути їхнього вживання, адже вони майже постійно задіяні в кулінарії і здебільшого питання постає лише в тому, наскільки добре постарався кухар, щоб цибуля та часник відчувалося максимально органічно у стравах.

Окрім того, вони прекрасно зберігаються вдома. Але часом виникає така ситуація, що ми впевнені, нібито у нас є цибуля, а коли дістаємо її, стає зрозуміло, що продукти зіпсувався. Що необхідно зробити для того, аби вони не зів’яли?

Експерт розповів, як правильно зберігати цибулю та часник

Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів’янути

Головний секрет — це циркуляція повітря. Чим краще урегульований даний момент, тим довше будуть зберігатися цибуля та часник.

Перш за все, необхідно уникати методів зберігання, яке включає охолодження. Зазвичай холод проникає всередину цибулі чи часника та псує продукт із середини. Але найбільший ворог даних овочів — це вологість. Там де є вологість — там гниття, а також грибок.

Усе, що вам потрібно для їх належного зберігання, – це паперовий пакет, у якому можна зробити отвори. Що більше повітря потрапить у контейнер для зберігання, то більший шанс, що вони залишаться сухими, каже експертка.

Окрім того, можна також зберігати дані овощі в ящиках з перфорацією. Але необхідно прослідкувати за тим, аби цибуля та часник не були нашаровані одне на одному. До них має проникати повітря, а тільки-но цього не відбувається, продукт починає псуватися.

Чого точно не варто робити — це зберігати цибулю чи часник у поліетиленових пакетах. Вже через тиждень овочі зіпсуються і не будуть придатними до споживання взагалі. І так само не варто намагатися врятувати частину продукту, якщо він наполовину зіпсувався. Здоров’я набагато важливіше, ніж витрачені марно гроші.

Схожі статті

9 продуктів, які категорично не можна давати курям — птахам на користь вони точно не підуть

Фермери із великим досвідом добре знають, що домашні кури потребують збалансованого харчування. Розповідаємо, які 9 продуктів не можна додавати до раціону птахів.

“Обростуть корінням будь-які живці”: практичний досвід і 2 секрети потужного укорінювання

Швидке укорінення живців часто стає запорукою успішного розмноження культурних рослин. Деякі городники використовують для цього магазинні препарати. Інші ж надають перевагу народним засобам.

Будуть як новесенькі: 100% працюючі методи, які зроблять ваші махрові рушники мʼякими й ніжними

Після прання рушники стають вже не такими м'якими і це неабияк засмучує господинь, але насправді цього можна уникнути, якщо застосувати на практиці кілька простих методів.

Солодше не знайти: агрономи назвали сорт “цукрових” огірків, які дозріють першими у 2025-му

Сорт огірків, який має ніжний і по-справжньому солодкий смак. Він дійсно існує, а ще — дуже швидко росте, "міцний" до зовнішніх факторів та на смак подобається більшості людей.

Один інгредієнт, який вирішує все: ось що додати у воду для поливу розсади помідорів

Якщо ж ви хочете, щоб помідори гарно росли та дали в майбутньому гарний врожай, то ви повинні знати, який 1 продукт потрібно додати у воду для їхнього поливу.

Головний секрет овочевого врожаю: ось в якій послідовності садять картоплю, моркву і буряк

Правильно організувавши послідовність посадки картоплі, моркви та буряка, можна досягти гарного врожаю. Важливо правильно чергувати їх, щоб забезпечити кожній з них необхідні умови для розвитку.