Прасувати чи не прасувати – ось, в чому питання: що робити з постіллю одразу після прання

Деякі господині все ж вдаються до прасування постільної білизни після прання, але чи варто це робити та чи корисно - фахівці розставили всі крапки над "і".

Перед багатьма господинями завжди постає питання щодо прасування постільної білизни після прання. Хтось має за звичку це робити, а хтось ні. В чому переваги прасування, та чи корисно це для вашого організму?

Звичайно, що однією з найголовніших переваг є те, що після прасування постіль виглядає більш охайно, адже тканина розправляється, і так і зʼявляється бажання чим скоріше лягти в ліжечко. Якщо ж попрасувати білизну, то її буде легше скласти і покласти в шафу, вона буде займати мінімум місця.

Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну
Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну

Завдяки високотемпературній обробці тканини, постіль стає не лише мʼякшою, але й більш гігієнічною. Також внаслідок прасування зміцнюються волокна тканини, тому постільна білизна не втрачає свою якість і зносостійкість.

Проте, є й певні недоліки цього процесу. Часто це забирає дуже багато часу у господинь. Іноді потрібно витратити на прасування кілька годин, причому робиться це зазвичай в незручній позі. Ще як один мінус – це витрати на електроенергію, адже постіль є великою за розмірами, тому доведеться довго її прасувати.

Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну
Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну

Якщо ж вибирати між тим, чи прасувати, чи ні – то краще все ж таки утриматись від цієї ідеї. Прасування негативно впливає на волокна натуральних тканин і вони стають щільнішими та менш здатними пропускати повітря.

Високі температури зменшують гітроскопічність тканини, і робить її менш ефективною в поглинанні вологи. Під час прасування утворюється статичний заряд, який здатний погіршувати ваш сон та спричиняти труднощі з засипанням.

Та навіть якщо ж ви і захочете попрасувати постіль, слід памʼятати, що ефект буде видний лише кілька годин після цього, а потім його не буде взагалі, і виявиться, що ваш час був витрачений марно.

Схожі статті

Виросте солодким і мʼясистим: 5 найкращих сортів солодкого перцю для ранньої посадки

Мрія багатьох дачників — відшукати найкращі сорти солодкого перцю, які підходять для ранньої посадки. "Сенсація" зібрала 5 солодких та мʼясистих сортів, які дають стабільно високий врожай.

Врожай зросте втричі, якщо зробите це: додайте ці 2 інгредієнти в лунку при посадці цибулі

Всі дачники хочуть отримати гарний врожай, але не всі правильно доглядають за рослинами - 1 лайфхак, який подарує вам гарні й смачні плоди цибулі.

Солодше не знайти: агрономи назвали сорт “цукрової” моркви, якою треба засіяти город у 2025-му

Кожен дачник мріє віднайти свої ідеальні сорти овочів, з яких можна отримати максимум користі. "Сенсація" дізналася, який сорт "цукрової" моркви ідеально підходить для посіву в 2025 році.

Будуть великі неприємності: які 5 предметів у жодному разі не можна носити в кишені

Часто ми в кишеню вкидаємо що-небудь і навіть не замислюємось, які це наслідки може мати - які предмети не можна носити в штанах і яке цьому пояснення?

Схаменіться, бо врожаю не побачите як своїх вух: 5 рослин, які не можна підгодовувати золою

Підгодівля городніх рослин деревною золою – популярний метод, яким користуються багато дачників. Проте це добриво корисне не всім рослинам. Ось які культури не можна підгодовувати деревною золою.

Ви його уникаєте, а дарма: який колір має бути 100% у кожній домівці – відповідь вас здивує

Коли доходить справа до ремонту, то у власників виникає питання, в яких кольорах зробити інтер'єр, щоб був затишок і приємна атмосфера - який колір має бути у кожній оселі?