Прасувати чи не прасувати – ось, в чому питання: що робити з постіллю одразу після прання

Деякі господині все ж вдаються до прасування постільної білизни після прання, але чи варто це робити та чи корисно - фахівці розставили всі крапки над "і".

Перед багатьма господинями завжди постає питання щодо прасування постільної білизни після прання. Хтось має за звичку це робити, а хтось ні. В чому переваги прасування, та чи корисно це для вашого організму?

Звичайно, що однією з найголовніших переваг є те, що після прасування постіль виглядає більш охайно, адже тканина розправляється, і так і зʼявляється бажання чим скоріше лягти в ліжечко. Якщо ж попрасувати білизну, то її буде легше скласти і покласти в шафу, вона буде займати мінімум місця.

Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну
Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну

Завдяки високотемпературній обробці тканини, постіль стає не лише мʼякшою, але й більш гігієнічною. Також внаслідок прасування зміцнюються волокна тканини, тому постільна білизна не втрачає свою якість і зносостійкість.

Проте, є й певні недоліки цього процесу. Часто це забирає дуже багато часу у господинь. Іноді потрібно витратити на прасування кілька годин, причому робиться це зазвичай в незручній позі. Ще як один мінус – це витрати на електроенергію, адже постіль є великою за розмірами, тому доведеться довго її прасувати.

Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну
Експерти розповіли, чи варто прасувати постільну білизну

Якщо ж вибирати між тим, чи прасувати, чи ні – то краще все ж таки утриматись від цієї ідеї. Прасування негативно впливає на волокна натуральних тканин і вони стають щільнішими та менш здатними пропускати повітря.

Високі температури зменшують гітроскопічність тканини, і робить її менш ефективною в поглинанні вологи. Під час прасування утворюється статичний заряд, який здатний погіршувати ваш сон та спричиняти труднощі з засипанням.

Та навіть якщо ж ви і захочете попрасувати постіль, слід памʼятати, що ефект буде видний лише кілька годин після цього, а потім його не буде взагалі, і виявиться, що ваш час був витрачений марно.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.