Чому не можна мити підлогу старою футболкою чи рушником — ставимо крапку в одвічному питанні

Чому не можна мити підлогу старою футболкою чи рушником? Експерт розповів, як так виходить, що це – нехороша ідея. Докладніше в нашому матеріалі.

Часто ми знаємо, яка доля чекає на наші старі речі: це як правило майбутнє ганчірʼя. Здається, що це вельми функціональне рішення. Спочатку ми використовуємо текстиль за призначенням. А пізніше він виручає нас під час прибирання.

Але насправді експерти з прибирання та організації домашнього простору не радять цього робити. В нашому матеріалі ми розкажемо вам чому.

Експерт розповів, чому не можна мити підлогу футболкою чи рушником

Експерт розповів, чому не можна мити підлогу футболкою чи рушником

Мити підлогу старою футболкою або рушником можна, але це не завжди зручно та ефективно.

Перш за все, причина полягає в поганому поглинанні. Старі футболки з синтетики або сумішей погано вбирають воду, що ускладнює прибирання. Рушники, особливо зношені, втрачають свої властивості, що вбирають.

Також це завжди нерівномірний розподіл тканин. Тканина футболки або рушника може скручуватися, що ускладнює миття та залишає розлучення на підлозі.

Також існує велика імовірність нанесення ушкоджень поверхонь, які ви збираєтеся прибирати. Якщо на тканині є шви, кнопки, блискавки або тверді елементи, вони можуть подряпати підлогу.

Далеко не завжди їх взагалі зручно використовувати. Футболки та можуть бути недостатньо великими та зручними для ефективного миття. Окрім того, вони погано кріпляться до швабри або вимагають чималої ручної праці.

Експерти радять для миття підлог використовувати ганчірки з мікрофібри. Вони добре вбирають вологу, прибирають бруд і не залишають розводів. Якщо інших варіантів немає, футболка чи рушник підійдуть, але це буде менш ефективно, ніж спеціалізовані матеріали.

Окрім того, спеціалізовані ганчірки дуже легко перець ця. Навіть якщо вони надзвичайно забруднені, їх можна скласти у пральну машинку та вибрати при високій температурі, що дасть прекрасний результат. Так само вони не реагують на побутову хімію, і мають достатньо сильні волокна, які не псуються одразу.

Схожі статті

Перчик, помідори і навіть ягоди: 5 рослин, які треба висаджувати на розсаду вже в січні

Поки природа ще спить, городники можуть зайнятися висаджуванням розсади й почати творити свій майбутній урожай вже у січні. Експерти розповіли, що можна почати висаджувати вже після Нового року.

Маленький секрет для великого прання: як можуть допомогти вологі серветки – безцінний лайфхак

Перейти як почати прати, впевніться, чи не потрібні вам вологі серветки? Експерт розповів, як вам може допомогти даний елемент при великому пранні.

Подруга навчила правильно користуватися губками для посуду: вибираю колір і тішуся чистоті

Чи все настільки просто як здається? Насправді для ефективного прибирання треба вміти обирати губки. У нашому матеріалі ми розповімо, і які необхідно використовувати для миття посуду.

Чому не можна садити на подвір’ї ялинку чи сосну і чи насправді в цих дерев – “чорна” енергетика

Згідно із народними повірʼями, деякі дерева на подвірʼї саджати не можна. Наприклад, кажуть, ніби такі хвойні дерева як сосна чи ялинка мають недобру енергетику. Тому їх у дворі не висаджують.

Ручки плити стануть як нові: найефективніший спосіб очищення кухонної техніки без зусиль

Який найефективніший спосіб очищення кухонної техніки без зусиль? Експерт розповів, як швидко та просто навести лад на кухні. Просто скористайтеся цим методом.

Навіщо класти на батарею лавровий лист: цей секрет знають одиниці – тепер він завжди буде там

Навіщо класти на батарею лавровий лист? Цей простий секрет знають одиниці, але тепер він завжди буде там. Докладніше дізнайтеся в нашому матеріалі.