Розмноження доларового дерева не завжди проходить “гладко”: квітникарі назвали головні проблеми

Розмноження доларового дерева або заміокулькаса має свої особливості. Розповідаємо, з якими неочікуваними сюрпризами стикаються квітникарі під час цієї процедури.

Розмноження заміокулькасу в домашніх умовах має певні особливості. Іноді зусилля квітникарів сходять нанівець через помилки, які допускають квітникарі. “Сенсація” розповість про них у подробицях.

Надмірний або мінімальний полив

Розмножування заміокулькасу з гілочок відбувається за усіма правилами та з використанням техніки поливу. Якщо він буде надмірним — корінці молодої рослини будуть загнивати. І навпаки — недостатній полив призведе до того, що рослина швидко зівʼяне. Тому тут квітникарям важливо відшукати правильний баланс, щоб саджанець доларового дерева успішно вкоренився.

Які проблеми можуть виникнути під час розмноження заміокулькасу
Які проблеми можуть виникнути під час розмноження заміокулькасу

Якщо доларове дерево потребує більше вологи — воно подає власнику ось такі сигнали:

  • зморщується і вʼяне листя;
  • ґрунт у горщику занадто сухим

Листя замоікулькасу варто періодично протирати вологою серветкою — щоб прибрати пил та мікрочастинки бруду. Це покращить фотосинтез.

Температура і вологість

Які проблеми можуть виникнути із заміокулькасом
Які проблеми можуть виникнути із заміокулькасом

Заміокулькас гарно почувається в умовах середніх кімнатних температур та помірній вологості. Водночас розміщувати рослини на протязі або занадто сухому приміщенні — не варто. Це не кращим чином вплине на стан декоративної рослини.

Вологість повітря в кімнаті, де росте заміокулькас, потрібно утримувати на рівні 60%. Саме в таких умовах рослина буде почуватися добре та порадує зеленим та пишним листям.

Не можна ставити доларове дерево біля радіаторів опалення або камінів. Інакше йому доведеться вирівнювати рівень вологості за рахунок зволожувача повітря.

Шкідники та хвороби

Замікулькас після розмноження слід регулярно оглядати на предмет наявності будь-яких ознак наявності шкідників або квіткових хвороб. Щоб вони не поширювались — варто своєчасно їх вирішувати.

Схожі статті

Будуть як новесенькі: 100% працюючі методи, які зроблять ваші махрові рушники мʼякими й ніжними

Після прання рушники стають вже не такими м'якими і це неабияк засмучує господинь, але насправді цього можна уникнути, якщо застосувати на практиці кілька простих методів.

Солодше не знайти: агрономи назвали сорт “цукрових” огірків, які дозріють першими у 2025-му

Сорт огірків, який має ніжний і по-справжньому солодкий смак. Він дійсно існує, а ще — дуже швидко росте, "міцний" до зовнішніх факторів та на смак подобається більшості людей.

Один інгредієнт, який вирішує все: ось що додати у воду для поливу розсади помідорів

Якщо ж ви хочете, щоб помідори гарно росли та дали в майбутньому гарний врожай, то ви повинні знати, який 1 продукт потрібно додати у воду для їхнього поливу.

Головний секрет овочевого врожаю: ось в якій послідовності садять картоплю, моркву і буряк

Правильно організувавши послідовність посадки картоплі, моркви та буряка, можна досягти гарного врожаю. Важливо правильно чергувати їх, щоб забезпечити кожній з них необхідні умови для розвитку.

Подруга порадила не викидати шкірки від мандарин і апельсинів: ніяк не натішуся користі від них

Шкірки апельсинів і мандаринів є справжньою знахідкою, що приносить багато користі для здоров'я, побуту та краси. Тож не бійтеся експериментувати і вигадувати нові способи їх використання.

Вам знадобиться 1 літр молока: яка одна дія оживить ваші квіти в саду за лічені хвилини

Справжні дачники знають, що добрива для рослин можуть бути різними і їх роблять навіть з яєчної шкаралупи та апельсинових шкірок - а що, якщо полити квіти кислим молоком?