Розмноження доларового дерева не завжди проходить “гладко”: квітникарі назвали головні проблеми

Розмноження доларового дерева або заміокулькаса має свої особливості. Розповідаємо, з якими неочікуваними сюрпризами стикаються квітникарі під час цієї процедури.

Розмноження заміокулькасу в домашніх умовах має певні особливості. Іноді зусилля квітникарів сходять нанівець через помилки, які допускають квітникарі. “Сенсація” розповість про них у подробицях.

Надмірний або мінімальний полив

Розмножування заміокулькасу з гілочок відбувається за усіма правилами та з використанням техніки поливу. Якщо він буде надмірним — корінці молодої рослини будуть загнивати. І навпаки — недостатній полив призведе до того, що рослина швидко зівʼяне. Тому тут квітникарям важливо відшукати правильний баланс, щоб саджанець доларового дерева успішно вкоренився.

Які проблеми можуть виникнути під час розмноження заміокулькасу
Які проблеми можуть виникнути під час розмноження заміокулькасу

Якщо доларове дерево потребує більше вологи — воно подає власнику ось такі сигнали:

  • зморщується і вʼяне листя;
  • ґрунт у горщику занадто сухим

Листя замоікулькасу варто періодично протирати вологою серветкою — щоб прибрати пил та мікрочастинки бруду. Це покращить фотосинтез.

Температура і вологість

Які проблеми можуть виникнути із заміокулькасом
Які проблеми можуть виникнути із заміокулькасом

Заміокулькас гарно почувається в умовах середніх кімнатних температур та помірній вологості. Водночас розміщувати рослини на протязі або занадто сухому приміщенні — не варто. Це не кращим чином вплине на стан декоративної рослини.

Вологість повітря в кімнаті, де росте заміокулькас, потрібно утримувати на рівні 60%. Саме в таких умовах рослина буде почуватися добре та порадує зеленим та пишним листям.

Не можна ставити доларове дерево біля радіаторів опалення або камінів. Інакше йому доведеться вирівнювати рівень вологості за рахунок зволожувача повітря.

Шкідники та хвороби

Замікулькас після розмноження слід регулярно оглядати на предмет наявності будь-яких ознак наявності шкідників або квіткових хвороб. Щоб вони не поширювались — варто своєчасно їх вирішувати.

Схожі статті

У які дати січня потрібно прибирати ялинку, щоб багатство та удача залишилися поруч

Езотерики стверджують, що дату, коли прибирати новорічну ялинку — потрібно обирати правильно. Адже цей ритуал може вплинути на ваше майбутнє. Три дати, коли виносити ялинку — дивіться у матеріалі.

Чим почистити диван після новорічних свят: відмиється все, що розлили ваші гості та ви самі

Після святкових зустрічей та веселих новорічних вечорів у багатьох виникає питання, як очистити свої м'які меблі від плям та бруду. Адже, ви самі, або хтось з гостей, залишить якісь плями.

Прати речі без звичайного порошку: домашні рецепти, що зроблять ваш одяг ідеально чистим

Ефективний метод того, як відіпрати свої речі без прального порошку. Адже, навіть найкрутіші й розрекламовані засоби не завжди можуть вирішити питання з жирними й складними плямами.

Подруга порадила не викидати шкірки від мандарин: тепер не натішуся користі від них

Подруга порадила не викидати шкірки від мандарин, а ось що робити з ними. Спробуєте, і не зможете натішитися користі, яку отримаєте від них.

Як виростити на городі гігантський перець: перша квітка і ще 2 секрети, про які ви не знали

Солодкий болгарський перець потребує для свого росту особливих умов. Існують певні вимоги до вирощування культури, яких потрібно дотримуватись задля отримання великого врожаю.

Перчик, помідори і навіть ягоди: 5 рослин, які треба висаджувати на розсаду вже в січні

Поки природа ще спить, городники можуть зайнятися висаджуванням розсади й почати творити свій майбутній урожай вже у січні. Експерти розповіли, що можна почати висаджувати вже після Нового року.