Розмноження заміокулькасу в домашніх умовах має певні особливості. Іноді зусилля квітникарів сходять нанівець через помилки, які допускають квітникарі. “Сенсація” розповість про них у подробицях.
Надмірний або мінімальний полив
Розмножування заміокулькасу з гілочок відбувається за усіма правилами та з використанням техніки поливу. Якщо він буде надмірним — корінці молодої рослини будуть загнивати. І навпаки — недостатній полив призведе до того, що рослина швидко зівʼяне. Тому тут квітникарям важливо відшукати правильний баланс, щоб саджанець доларового дерева успішно вкоренився.
Якщо доларове дерево потребує більше вологи — воно подає власнику ось такі сигнали:
- зморщується і вʼяне листя;
- ґрунт у горщику занадто сухим
Листя замоікулькасу варто періодично протирати вологою серветкою — щоб прибрати пил та мікрочастинки бруду. Це покращить фотосинтез.
Температура і вологість
Заміокулькас гарно почувається в умовах середніх кімнатних температур та помірній вологості. Водночас розміщувати рослини на протязі або занадто сухому приміщенні — не варто. Це не кращим чином вплине на стан декоративної рослини.
Вологість повітря в кімнаті, де росте заміокулькас, потрібно утримувати на рівні 60%. Саме в таких умовах рослина буде почуватися добре та порадує зеленим та пишним листям.
Не можна ставити доларове дерево біля радіаторів опалення або камінів. Інакше йому доведеться вирівнювати рівень вологості за рахунок зволожувача повітря.
Шкідники та хвороби
Замікулькас після розмноження слід регулярно оглядати на предмет наявності будь-яких ознак наявності шкідників або квіткових хвороб. Щоб вони не поширювались — варто своєчасно їх вирішувати.