Тюль знову буде як новий: подруга підказала швидкий спосіб очищення фіранок

Тюль знову буде як новий завдяки цим секретам. Подруга підказала швидкий і легкий спосіб очищення фіранок. Докладніше дізнайтеся в нашому матеріалі.

Новий тюль – приємне доповнення до інтерʼєру, який додає затишку в будь-якому домі. Однак, вельми швидко цей предмет інтерʼєру може забруднитися і також додати відчуття бруду в приміщенні.

Експерт розповів, як правильно та швидко випрати тюль

Експерт розповів, як правильно та швидко випрати тюль

Почніть із замочування фіранок у холодній воді. Цей важливий підготовчий етап допомагає ефективно видалити пил, що накопичився. Використання гарячої води на даному етапі є неприпустимим, оскільки це призведе до більш глибокого проникнення забруднень у волокна. Таким чином ви ризикуєте зробити із білого тюлю сірий, і виправити цю ситуацію буде вже набагато складніше. Варто відмітити, якщо у вас тюль із легких та дорогих тканин, необхідно обов’язково ознайомитися з тим, чи можна відбілювати їх. І якщо немає впевненості на цей рахунок, краще не ризикувати. Інакше згодом вони можуть просто пожовтіти.

Після етапу замочування переходьте до безпосередньо прання. Помістіть фіранки у пральну машину та виберіть режим “делікатне прання”, який забезпечить дбайливе очищення тюлю. Якщо є така можливість, можете прати тюль одразу з гачками. Це зекономить ваш час та спростить роботу.

Завершальним етапом є відбілювання за допомогою звичайної кухонної солі. Приготуйте розчин із трьох літрів теплої води та 5-6 столових ложок солі.

Помістіть тюль у отриманий розчин на кілька годин. Після цього ретельно прополощіть його. Далі можна підходити до етапу сушіння.

Якщо пральна машинка має хороший віджим, на виході тюль буде ледь волога. Це дозволяє нам одразу розвісити його та пройтися від парювачем для ідеального вигляду.

Але також сміливо можна його просувати. У випадку, якщо збираєтеся сушити тюль, впевніться у тому, що прищіпки не залишать сліду. Можливо, є необхідність захистити ці області тканиною.

Схожі статті

Секрет селян у 3 поколіннях: киньте “це” у грубку, щоб вона давала в 4 рази більше тепла

Вибір правильного палива та методів його використання може істотно підвищити ефективність вашого опалення. Тепла в домі буде набагато більше, якщо використовувати ці прості поради.

Якщо не хочете зайвих проблем із розсадою: у які ємності небажано висаджувати насіння

Досвідчені садівники та дачники ніколи не використовують цю тару для вирощування розсади. Якщо не хочете зайвих проблем, то прислухайтеся до цих порад.

Як часто треба поливати розсаду, щоб усе добре росло: городники прийшли до єдиного рішення

Городники розповіли, яку розсаду скільки потрібно поливати. А головне, як часто! Уже є чіткі відповіді на ці запитання, які ґрунтуються на досвіді городників із стажем.

Чому не можна викидати картопляні очистки: про це вам не розповість сусід по дачі

Хто б міг подумати, що насправді картопляне лушпиння може бути корисним не лише в побуті, а й на городі - чому його не потрібно викидати і де використоувати?

Як зменшити кількість пилу у домі та прибирати рідше: кілька способів, які точно допоможуть

Чим потрібно обробити всі поверхні вдома, щоб позбутися пилу на тривалий час. Експерти назвали спосіб, який допоможе зменшити кількість прибирань вдома. А також, забути про бактерії.

Пластикові пляшки від молока більше не викидаю: подруга навчила робити тримач губок для посуду

Ось чому пластикові пляшки з-під молока я більше не викидаю. Моя краща подруга навчила мене робити тримач губок для посуду. Неймовірно корисний лайфхак.