Зробіть це перед першою обробкою саду і зберете величезний врожай. Кращі прийоми від садівників

Для того, щоб отримати найкращі врожаї, а також захистити свої рослини від недуг, обов'язково необхідно обробляти свій сад. Але що варто зробити перед самою обробкою?

Садівники не з чуток знають, чим може обернутися нехтування обробкою рослин від шкідників та хвороб. В результаті може не бути не тільки врожаю, але й самі рослини починають хворіти так, що вивести їх із цього стану буває неймовірно складно.

Втім, перед обробкою препаратами необхідно зробити ще дещо, і про це знають здебільшого лише професійні городники. У нашому матеріалі ми розповімо вам, як підвищити життєздатність ваших рослин, а також збільшити потенціальні врожаї.

Городник розповів, що треба зробити перед першою обробкою саду

Городники розповіли, що потрібно додати у воду для поливу розсади помідорів
Городник розповів, що треба зробити перед першою обробкою саду

Є кілька основних нюансів, які обов’язково треба врахувати перед обробленням саду. Перш за все, потрібно провести обрізання з використанням мідьвмісного фунгіциду. Справа в тому, що він дезінфікує місця зрізів, не даючи змоги грибковим інфекціям проникнути в рослину. Але при цьому пам’ятайте, що кількість міді необхідно уважно контролювати, так як це є важким металом, що може накопичуватися у грунті та рослинах. Допускається не більше трьох обробок за сезон. Як правило це 2 обробки навесні і 1 восени.

І безумовно пам’ятайте, що необхідно захищати свою шкіру та дихальні шляхи. Вдягайте респіратор, а якщо його немає вдома, хочаб медичну маску.

Якщо так сталося, що ви пропустили обробку і у вас вже є бруньки, є сучасні фунгіциди, які можна застосовувати під час їх розпускання.  Крім того, обробляючи дерево чи кущ, забезпечте повне покриття розчином.

Пам’ятайте, що обробленим має також бути ґрунт. У всю зиму поки листя знаходилося на землі, вона також активно заражалася, і має бути оброблена.

Зверніть свою увагу на сучасних виробників препаратів для обробки рослин. Наприклад, швейцарське компанії створюють доволі легкі препарати, для того, аби не нашкодити екології, але часто вони абсолютно не ефективні в українському кліматі.

Схожі статті

Огірки, які ростуть вічно – надзвичайна кількість розсади з 1 насіння: сусідам не снилось

Виростити якомога більше огірків — не така вже і непроста задача, якщо знати, який сорт саджати. Експерт розповів, які огірки будуть рости вічно на вашому городі.

Лише 1 інгредієнт і результат буде вражаючим: як зміцнити розсаду перцю швидко й ефективно

Не завжди розсада є міцною і це неабиякий мінус для городників, адже так неповинно бути - як зробити так, щоб розсада перцю стала більш міцною і швидко росла?

Як вибрати полуницю у 2025 році для вашого регіону: сорти для Волині, Херсонщини та Київщини

Люди обожнюють полуницю, тому часто вирощують її вдома. Але іноді її врожай далекий від того, що хотілося б отримувати. Причиною може бути неправильний вибір сорту.

Ця помилка зіпсує всю вашу працю: розсаду яких 5 рослин не можна ставити на підвіконня

Якщо поставити розсаду цих п'ятьох рослин на підвіконня, то можете попрощатися з нею, адже її ставити туди не можна. Детальніше в нашому матеріалі.

Що насипати в лунку під час посадки цибулі? Овочі будуть на 30% більші за звичайні

Якщо ви піклуєтеся про багатий врожай ріпчастої цибулі, то під час посадки потрібно подбати про те, щоб додати у лунки один секретний інгредієнт. Про нього розповідає "Сенсація" у матеріалі.

Після такого добрива підете з городу без врожаю: що не підходить для підживлення перців?

Перці — це смачно та корисно. Тому хочеться вирощувати їх якомога більше. Але іноді з бажанням отримати щедрий врожай можна перестаратися та неправильно підживити рослини.