Зробіть це перед першою обробкою саду і зберете величезний врожай. Кращі прийоми від садівників

Для того, щоб отримати найкращі врожаї, а також захистити свої рослини від недуг, обов'язково необхідно обробляти свій сад. Але що варто зробити перед самою обробкою?

Садівники не з чуток знають, чим може обернутися нехтування обробкою рослин від шкідників та хвороб. В результаті може не бути не тільки врожаю, але й самі рослини починають хворіти так, що вивести їх із цього стану буває неймовірно складно.

Втім, перед обробкою препаратами необхідно зробити ще дещо, і про це знають здебільшого лише професійні городники. У нашому матеріалі ми розповімо вам, як підвищити життєздатність ваших рослин, а також збільшити потенціальні врожаї.

Городник розповів, що треба зробити перед першою обробкою саду

Городники розповіли, що потрібно додати у воду для поливу розсади помідорів
Городник розповів, що треба зробити перед першою обробкою саду

Є кілька основних нюансів, які обов’язково треба врахувати перед обробленням саду. Перш за все, потрібно провести обрізання з використанням мідьвмісного фунгіциду. Справа в тому, що він дезінфікує місця зрізів, не даючи змоги грибковим інфекціям проникнути в рослину. Але при цьому пам’ятайте, що кількість міді необхідно уважно контролювати, так як це є важким металом, що може накопичуватися у грунті та рослинах. Допускається не більше трьох обробок за сезон. Як правило це 2 обробки навесні і 1 восени.

І безумовно пам’ятайте, що необхідно захищати свою шкіру та дихальні шляхи. Вдягайте респіратор, а якщо його немає вдома, хочаб медичну маску.

Якщо так сталося, що ви пропустили обробку і у вас вже є бруньки, є сучасні фунгіциди, які можна застосовувати під час їх розпускання.  Крім того, обробляючи дерево чи кущ, забезпечте повне покриття розчином.

Пам’ятайте, що обробленим має також бути ґрунт. У всю зиму поки листя знаходилося на землі, вона також активно заражалася, і має бути оброблена.

Зверніть свою увагу на сучасних виробників препаратів для обробки рослин. Наприклад, швейцарське компанії створюють доволі легкі препарати, для того, аби не нашкодити екології, але часто вони абсолютно не ефективні в українському кліматі.

Схожі статті

Краще паркану: посадила цей кущ і милуюсь — росте як на дріжджах і ховає від чужих очей

Обрати кущ для свого подвір'я може бути не так вже й просто, особливо, коли йому доведеться виконувати одразу декілька функцій. Але в нас є варіант!

Розводимо це просто в літрі води – і поливаємо герань: про лисі гілки забудете назавжди

Герань здається простою у догляді квіткою, але її лисі гілки — поширене явище, яке можна швидко виправити. Як саме це зробити в домашніх умовах?

Що насипати в лунку при посіві редиски: виросте з куряче яйце і врожай збільшиться на 80%

Редиска — найперший овоч, який дозріває на городі найпершою. Цей овоч куштують через 20 днів після сходу перших посівів. Щоб вона виросла великою — в лунки під час посадки кладуть один інгредієнт.

Навіщо досвідчені дачники садять полин на своєму городі? Відмовитеся від усіх інших засобів

Навіщо досвідчені садівники садять полин на своєму городі? Ви зможете відмовитися від усіх інших засобів, якщо висклите цю рослину у себе на ділянці.

Додайте цей продукт в землю і малина перестане кислити, а врожай будете збирати мисками

Щоб малина виросла плодовитою та дала великі солодкі ягоди, внесіть цей продукт у землю, і будете спостерігати за неймовірним результатом. Деталі в матеріалі.

Чемпіони серед квітів 2025: найкрасивіша родичка картоплі, яку сіють на розсаду в лютому

Петунія — ніжна та дивовижна квітка, яка має безліч відтінків. Влітку нею прикрашають клумби на присадибних ділянках та контейнери. На розсаду ж цю красуню можна сіяти вже у лютому.