Не капуста, а “золото” – цей сорт білоголової капусти в 4 рази подорожчав за рік: вирощуємо

Невдовзі почнеться сезон посадки овочів на городі, а вже зараз дачники обирають сорти капусти для висадки у відкритому ґрунті. Про один із них "Сенсація" розповість у своєму матеріалі.

Білокачанна капуста — справжнє джерело вітамінів та мінеральних речовин. Її їдять в сирому вигляді або ж готувати так, як тільки забажає душа. Зараз в продажу зустрічаються багато різних сортів білокачанної капусти. Про один з найбільш врожайних розповідаємо далі.

Білокачанна капуста добре росте в багатьох українських регіонах і потребує лише мінімального догляду для отримання гарного врожаю. Якщо ви хочете, щоб він був чудовим, соковитим та великим — оберіть для посадки сорт середньостиглої білокачанної капусти “Золотий гектар”.

Середньоранній сорт білокачанної капусти “Золотий гектар” дасть перший врожай через 110-120 днів після появи перших сходів. Кожен стиглий екземпляр має вагу 1,5-3 кг. Качани відносно невеликої форми, доволі щільні, соковиті і хрусткі на смак. Наприкінці сезону з одного гектару ділянки можна зібрати до 5-8 кг білокачанної капусти “Золотий Гектар”.

Найкращий період для посадки цього сорту капусти у відкритий ґрунт — це кінець березня або початок квітня. Вона добре смакуватиме в складі свіжих салатів або квашена.

Білокачанна капуста Золотий Гектар
Білокачанна капуста Золотий Гектар

Сорт білокачанної капусти “Золотий гектар” містить в собі багато вітамінів А, В і С. Також в складі овочу багато кальцію та калію. Ця капуста не тільки смачна, але й неймовірно корисна. До того ж вона після посадки “дружно” дозріває. Відмінна врожайність сорту обумовлена високою стійкістю капусти до хвороб.

Білокачанна капуста “Золотий Гектар” має компактну розетку, яка наполовину піднята над землею. Самі листя капусти — дрібні, округлої форми та сіро-зеленого кольору зі слабким восковим нальотом. По краю трохи хвилясті. Качан капусти середнього розміру. Смакові якості — відмінні. Сорт відносно стійкий до розтріскування.

Окрім салатів з білокачанної капусти цього сорту можна готувати літній борщ або голубці.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?