Розводимо це просто в літрі води – і поливаємо герань: про лисі гілки забудете назавжди

Герань здається простою у догляді квіткою, але її лисі гілки — поширене явище, яке можна швидко виправити. Як саме це зробити в домашніх умовах?

Колись герань вважалася квіткою бідняків. Таку славу вона отримала на півдні Європи, адже вирощували її здебільшого селяни, які не мали можливості постійно витрачати свій час на догляд за садом і тим паче не могли навіть і думати про особистий персонал, який би вирощував на подвір’ї рослини.

І поки аристократи насолоджувалися цвітінням гортензій, бідняки задовільнялися геранню. З часом селекціонери вивели велику кількість найрізноманітніших сортів даної квітки, і вона може скласти достойну конкуренцію своїй сестрі-аристократці. Але доглядати за нею також стало важче. Гібридні сорти, хоча і виглядають набагато краще, вимагають до себе уваги і догляду.

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань

Квітникарі розповіли, як правильно підживлювати герань

Що робити, якщо герань вже скинула своє листя і потребує вашої підтримки? Є простий спосіб допомогти їй відновитися.

У якості допоміжної речовини може виступати фолієва кислота. Як правило, цей вітамін є майже у кожного у шухляді. Достатньо розчинити всього таблетку у літрі води для того, щоб було готове добриво на багато сеансів вперед.

Фолієва кислота має спровокувати процес покращеного фотосинтезу, що в свою чергу призведе до нарощування нового листя кущиком герані.

Якщо ви плануєте сформувати рослину особливим чином, можна придбати спеціальну пасту у спеціалізованому магазині. Як правило, вона коштує не більше 15 гривень, а вистачає її ледь не на рік.

Голкою робиться подряпина на гілці герані, де вам потрібна наступна гілка. Щоб ініціювати зростання почки, ви пошкоджуєте поверхню квітки, і наносите туди пасту.

Вже через декілька днів мають з’явитися ознаки появи нової гілочки. Якщо вона не з’являється, процедуру можна повторити декілька разів. Цей трюк часто використовують в садових магазинах і навіть для ландшафтного дизайну.

Схожі статті

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".

Сусідка закопує це під деревом і збирає більше груш, ніж може з’їсти: цей 1 продукт – знахідка

Що зробити, аби отримати найрозкішніших урожай груш? Розповідаємо про неочевидний прийом, який варто повторити у себе вдома. Деталі в матеріалі.

Бур’яни у дворі зникнуть за ніч, якщо обприскати їх 1 кухонним засобом: раз, і немає

Бур'ян на подвір'ї може перетворитися у багатосерійну драму, в якій ви намагаєтеся попрощатися з цим небажаним гостем, а він все повертається, і повертається.