Часник розміром з кулак: як виростити м’які за смаком зубчики, і щоб листя не жовтіло

Не завжди вдається отримати великий часник у процесі збору врожаю, але засмучуватись не варто, адже все у ваших руках - як виростити цей овоч ідеальним?

Нерідко дачники зіштовхуються з труднощами під час вирощування часнику, тож деяка категорія людей відмовляється їх садити, щоб не мати з ними проблем. Поганий врожай може залежати від багатьох факторів, однак не варто завчасно засумуватись, а краще дізнатись, що потрібно зробити, щоб в майбутньому радіти гарним плодам.

Найважливіше, що має бути – це добре підготовлений ґрунт. Саме його якість впливає на подальший врожай рослини й надає всі необхідні умови для її росту. Частина успіху гарних плодів залежить від складу ґрунту, а решта – від самого процесу вирощування.

Городники розповіли, як отримати величезний врожай часнику
Городники розповіли, як отримати величезний врожай часнику

Також варто звертати увагу на сам посадковий матеріал. Адже якщо ви використовуєте слабкий часник з малими зубчиками, то очікувати тут потрібно лише на маленькі головки. Городники радять висаджувати часник мінімум з трьома зубчиками. Не забувайте і про глибину посадки – для озимого часнику потрібно розрахувати глибину так, щоб могли “влізти” 3 головки.

Ділянка, на якій ви плануєте посадити часник, повинна мати гарне сонячне світло. Глибина самих борозенок +-10 сантиметрів, а відстань між рядками – 25. Є ще один важливий нюанс, адже часник не можна вирощувати на тій ділянці, де раніше росла картопля, адже в такому випадку на врожай можна не розраховувати. Найкраще підійдуть ті ділянки, де були такі культури як: кабачки, капуста, огірки, зелень.

Городники розповіли, як отримати величезний врожай часнику
Городники розповіли, як отримати величезний врожай часнику

Досвідчені професіонали у цій справі рекомендують обирати такі сорти часнику – “Касабланка”, “Титан”, “Олексіївський”, “Софіївський”, “Любаша”. Саме вони відзначаються гарним врожаєм, своєю хрусткістю та соковитістю, і найголовніше, що їх можна вирощувати в різних умовах.

Схожі статті

Ці 6 сортів фаворити всіх дачників: саджаю цю грушу, а потім смакую солодкими плодами

Не всі груші здатні рясно плодоносити й при цьому давати солодкі й великі плоди, і це неабиякий мінус, однак все ж існує 6 сортів, які гарно себе зарекомендували серед садівників.

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!