Яблуня — доволі витривале дерево, яке переносить зниження температур, морози, протяги, відсутність дощів. Однак, навіть у неї з часом закінчується ресурс, і рослині необхідна підтримка зі сторони господаря для того, щоб і надалі тішити хорошим врожаєм. Якщо за деревом не доглядати, з часом плоди стають маленькими, а потім взагалі зникають з гілок.
Агрономи розповіли, що треба зробити з яблунею взимку

Будь-яка рослина потребує уваги зі сторони господаря, інакше довжина її життя значно скорочується. Що вже казати про хороші врожаї.
Для того, аби яблуня потішила вас великими та соковитими плодами влітку, перш за все необхідно звернути свою увагу на обрізку фруктового дерева. Після морозів, наприкінці зими або на початку весни можна приступати до обрізки гілок. Необхідно видалити усі дрібні або слабкі гілки, і залишити ті, завдяки яким можна сформувати міцну крону.
Хоча гілки як правило дуже шкода зрізати, це необхідно зробити для стимуляції зросту нових пагонів. Після цього можна вносити сірчанокалійні добрива.
Пропускати цей момент також не рекомендуємо, адже мінеральне підживлення дуже важливе для будь-якої яблуні. Достатньо всього декілька сеансів, щоб допомогти рослині наростити хорошу масу і дати щедрий врожай.
Вже в травні можна братися за інсектициди. Тля та мурахи обожнюють яблуні, тому врятуватися від них народними методами може бути складно.
Зверніть свою увагу на те, що краще зняти з гілок зайві плоди для того, аби інші могли збільшувати свою масу без загрози для здоров’я самої рослини. Якщо гілки будуть тримати на собі велику кількість яблук, є ризик травм.
І звичайно не забувайте про рясний полив, який можна розпочинати вже наприкінці квітня за відсутності хороших дощів у даний сезон.