2 ложки у воду — і ваша орхідея взимку цвіте на очах: не будете встигати за квітконосами

Орхідея досить складна у догляді, але якщо надати їй всі необхідні умови, то квітами можна буде насолоджуватись довго - чим підживити рослину, щоб взимку вона радувала ваше око?

Орхідею можна зустріти майже в кожній домівці, адже господинь вона приваблює своєю красою та витонченістю. Однак, іноді так трапляється, що навіть за найкращих умов не вдається рослині зацвісти і це неабияк засмучує, адже хочеться бачити гарні квіти, а не витрачати всі сили та ресурси дарма.

У таких випадках квітникарі радять спробувати перевірений метод, який полягає в підгодівлі. Для приготування добрива вам знадобиться вже відстояна вода, яка пролежала мінімум добу, до неї додайте 10 крапель лимонного соку та 2 столові ложки меду. Усі ці інгредієнти потрібно ретельно перемішати. Тепер ви можете використати цю рідину для поливу орхідеї. Якщо ви маєте кілька рослин, то варто поділити дане підживлення на кілька частин, так, щоб на кожну рослину давалось 8 столових ложок.

Квітникарі розповіли, чим підживити орхідею, щоб вона швидше зацвіла взимку
Квітникарі розповіли, чим підживити орхідею, щоб вона швидше зацвіла взимку

Також фахівці не відкидають в сторону використання куплених добрив, адже вважають, що вони теж є дієвими і здатні “заставити” квіту зацвісти. Ці добрива, які містять фосфор та калій, сприяють утворенню бруньок і роблять квітку сильнішою. Варто зазначити, що не рекомендується підживлення, яке містить азот, адже він навпаки гальмує розвиток квітконосів.

Не забувайте і про те, які умови любить орхідея. Насамперед вона потребує правильне освітлення – денного світла до 12 годин на добу, але памʼятайте, що пряме сонячне світло може їй нашкодити. Краще ставити квітку на те підвіконня, яке виходить на схід або захід.

Квітникарі розповіли, чим підживити орхідею, щоб вона швидше зацвіла взимку
Квітникарі розповіли, чим підживити орхідею, щоб вона швидше зацвіла взимку

Важливо з обережністю переставляти горщик і розташувати квітку так, як вона стояла раніше. Будь-який зайвих рух для орхідей – це стрес, який негативно на ній позначається.

Якщо маєте можливість тримати квітку влітку на вулиці, то краще це зробити. Поставте її під деревом, а для мешканців квартир, можна на балконі, але щоб сонячні промені не попадали прямо на орхідею. Рослину можна тримати на вулиці аж до осені, якщо температура не нижче 10 градусів.

Схожі статті

Як швидко відклеїти жуйку від одягу або взуття: натуральний та ефективний спосіб, що спрацює

Ці прості поради дозволять зберегти ваші речі у відмінному стані після того, як на них приклеїлася жувальна гумка. Методи дуже прості, зрозумілі, а головне — ефективні. Спробуйте і ви!

Ці рослини додають саду фактурності та певної текстури: квіти, які слід посадити в 2025 році

Додайте фактурності, гармонії та довговічності вашому саду, створюючи неповторний ландшафт із цими рослинами. Вони подарують саду стиль і чарівність на довгі роки.

Фантастичний спосіб підживлення: груші налилися соком за 2 тижні, а врожаю ціла гора

Щоб груші вродили великими та соковитими, можна спробувати простий спосіб підживлення, який завжди спрацьовує стовідсотково. Розповідаємо в матеріалі, як це зробити.

Мурахи не наблизяться до півоній: просто поєднайте борошно із цим аптечним засобом

Мурахи завжди знаходяться біля півоній, адже їх аромат привертає до себе. Інколи здається, що прибрати їх з куща просто неможливо. Але є метод!

Як отримати врожай гороху в 3 рази більше, не стараючись: прийом, яким користувалися бабусі

Спробуйте цей простий трюк і обов'язково зберете неймовірну кількість врожаю гороху. Розповідаємо про метод підвищення якості плодоношення даної культури.

“Реанімуємо” позеленілий в теплиці ґрунт – 3 простих способи повернути землі родючість

Теплиця — прекрасний варіант для будь-кого, хто хоче вирощувати смачні овочі та фрукти, зокрема екзотичні майже круглий рік. Але є і побічні ефекти.