Бананова шкірка – це як золото для городу: 1 секрет, про який садівники досі вперто мовчать

Бананова шкірка може легко та просто виручити кожного городника, якщо знати, як саме її використовувати. Розповідаємо, як зробити домашнє добриво.

Часто так складається, що органічне сміття, яке в нас накопичується вдома, а потім відправляється у контейнери, насправді може стати непоганим помічником у питаннях вирощування рослин вдома та на городі.

І це не дивно, адже це як правило залишки від рослини чи продуктів тваринного походження, а вони в свою чергу містять у своєму складі велику кількість необхідних вітамінів, мінералів, незамінних амінокислот та інші компоненти, які так потрібні для розвитку усьому живому. У нашому матеріалі розповідаємо, як ви можете зробити зі звичайних бананових шкірок підживлення для саду.

Як зберігати банани, щоб вони були жовтими
Експерт розповів, як підживити рослини банановими шкірками

Експерт розповів, як підживити рослини банановими шкірками

Для початку необхідно їх назбирати. Достатньо буде близько 5-6 штук, але можна і більше. Все залежить від того, скільки у вас накопичується. Далі розігріваємо воду до стану окропу та заливаємо ці бананові шкірки в тарі. Накриваємо кришкою та залишаємо настоюватися приблизно на 7-10 днів. Цього має бути достатньо, щоб розчин був концентрований та насичений.

Далі беремо цей розчин та починаємо його про ціджувати, для того, аби він був чистий, без зайвих домішок та частинок, які можуть швидко зацвісти в землі. Нам потрібні необхідні сполуки, але зовсім не важливо сміття, яке швидко загниває або починає розповсюджувати грибок. Після цього розчин можемо розбавити водою і використовувати його для поливу. Також його сміливо заливають у пульверизатор та оприскують листя рослин.

Зверніть увагу, що ви можете скомпонувати декілька інгредієнтів для розчину. Наприклад, також додати декілька гілок кропиви, яка допомагає впоратися із шкідниками та грибковими хворобами. Зайвими також не будуть апельсинові кірки, які мають у своєму складі ефірні олії, що також збагачують грунт, а також відлякують найрізноманітніших комах своїм потужним запахом.

Схожі статті

Засихає абрикос: про що говорять листя та кора на дереві – важливо визначити реальну причину

Як показала практика, не всі садівники добре знайомі з примхами та вимогами плодових дерев і найчастіше виявляються безпорадними перед проблемами.

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.