Що може бути кращим за можливість прийти додому, подрібнити редиску, заправити салат сметаною чи майонезом і насолодитися свіжим овочем, який до того ж відрізняється своєю дієтичністю.
Найкраща редиска у розрізі дає багато соку. Соковита та ніжна, вона може навіть підняти настрій у похмурі дні, коли тепло ще зовсім не скоро увірветься у наше буденне життя.
Ось що треба зробити для багатого врожаю редиски – буде дуже хрумка

Але ще кращим настрій може бути, якщо редиску можна дістати прямо на своєму городі зранку. Тим паче, що догляду вона взагалі не потребує. У сезон, коли вона сіється та росте прекрасно йдуть дощі, достатньо висока волога, світить сонце, а поруч мінімум овочів, які можуть боротися з нею за корисні речовини в грунті.
Але чому так стається, що врожай не тільки не тішить, але може по-справжньому засмутити. Він виходить дрібним, сухим, іноді навіть пустим всередині. Деякі господині таку редиску просто взагалі не використовують в кулінарії і віддають курам.
Вся справа у поширеній помилці. Мало хто береться проріджувати грядку. А це обов’язково необхідно робити. Так як сіємо ми редиску у відкритий ґрунт, вона, звісно, проростає як попало.

Сходи можуть бути дуже щільними, але насправді необхідно звільнити місце між ними, для того, аби кожен кущик міг розвиватися повноцінно. Тому сміливо підходьте до грядки та виривайте зайву редиску. Не жалійте цей овоч, адже якщо ви це не зробите, результат буде набагато гіршим.
І хоча як правило навесні доволі рясні дощі, у випадку засухи, необхідно час від часу поливати редиску, так як вона обожнює вологу і одразу реагує на її відсутність. Безумовно, якщо ви зацікавлені у хорошому та багатому врожаї.