Троянди порадують гарним та пишним цвітінням: сусідка по дачі підказала чудо-добриво

Досвідчені садівники, які вже виростили не один сорт троянд, стверджують, що слабке цвітіння рослини - це вина господаря, який недоглядав і недокромив царицю квітів. Які добрива потрібні для троянди?

Перше, і головне, правило при догляді за трояндами – це своєчасне підживлення рослини і тоді вона віддячить вам своїм красивим буйним цвітінням весь сезон. Друге правило – краще недогодувати, ніж перегодувати. Третє правило – чітко дотримуватися дозування.

Отже, досвідчені садівники вже давно знають, що троянди люблять родючий ґрунт. У ґрунті з високим вмістом гумусу рослини виглядають більш пишними. Перша ознака здорової троянди – безліч пагонів, друга – велике глянсове листя насиченого зеленого кольору і, звичайно ж, пишне красиве цвітіння.

Чим підгодувати троянди для пишного цвітіння
Чим підгодувати троянди для пишного цвітіння

Які добрива потрібні для троянди?

Відомо, що царицю квітів жартома називають “королевою гною”, тому підживлення рослини перегноєм, де містяться всі необхідні їй поживні речовини – це ідеальне рішення. Тут йдеться саме про перегною, а не про свіжий гній. До речі, перш ніж підгодовувати їм троянду, він повинен пролежати в купі протягом 2-х років.

Як правило, садівники застосовують курячий послід для троянд, який використовується у вигляді настойки для кореневого добрива.

Чим підгодувати троянди для пишного цвітіння
Чим підгодувати троянди для пишного цвітіння

Як приготувати підживлення для троянди?

Будь-яку ємність наполовину наповнюють пташиним послідом і заливають водою до самого верху. Потім ретельно розмішують до розчинення. За кілька годин ідеальне добриво буде готове до застосування.

Крім органічних добрив, троянду регулярно підгодовують і мінеральними добривами, які можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині.

Для троянд вирішальне значення мають фосфор та калій, а також магній та залізо. Азот потрібен троянд меншою мірою і лише у вигляді комплексного добрива.

Схожі статті

Огірки все одно гірчать: як можна врятувати врожай – найпоширеніші помилки та як все виправити

Багато дачників стикаються з однаковими проблемами, коли гарні та ароматні огірки виростають гіркими на смак. Чому так відбувається? Чи можна щось виправити?

Поміститься навіть на крихітній дачі: компактні сорти томатів – в іншому нічим не поступаються

Якщо на присадибній ділянці дуже мало місця для городу, а гідний урожай смачних помідорів хочеться, то зверніть увагу на ці компактні сорти та гібриди.

Не зола, а must-have 2025 для вашого саду: з цим продуктом солодкі ягоди вам гарантовані

Це добриво абсолютно безпечне для навколишнього середовища. Більше того, воно ще й дуже корисне: підтримує природний баланс і створює ідеальні умови для розвитку вашого врожаю.

Які дерева не можна білити ні в якому разі? Ці 3 культури ненавидять вапно, а ви і не знали

Прийшла весна, прогрілася земля і господині беруться за вапно, щоб побілити фруктові дерева. Але далеко не всім культурам це потрібно. Що ж чіпати не можна?

Як виростити лимонне дерево в горщику? 3 простих прийоми, і вдома у вас соковиті цитруси

Цитрусове дерево у квартирі, неабияк підніматиме настрій кожного дня! Сам його запах, або смак домашнього вирощеного лимону у чашці з чаєм, створить неабиякий тропічний Рай!

“Міцні дубки, а не розсада!” – ось чим підживити огірки, щоб вони росли без зупинки

Як зміцнити розсаду огірків, щоб у майбутньому рослина приємно порадувала своїм щедрим врожаєм? Щоб так вийшло, важливо знати все про правильне підживлення.