Весна приходить не одна: найкращі квіти, що цвітуть від березня до травня – для ідеальної клумби

Перші весняні квіти дуже надихають і надають настрою. Саме з цієї причини первоцвіти завжди мали велику популярність серед досвідчених садівників, та аматорів-початківців.

З приходом весни природа поступово починає прокидатися після довгого зимового сну і особливо вражає, коли вона зустрічає тебе яскравими фарбами у вигляді рослин, що красиво квітнуть. Перші весняні квіти неймовірно надихають і заряджають енергією, вони надають настрою та надію. Саме з цієї причини багато дачників намагаються, щоб на ділянці насамперед з’явилися клумби з багаторічними первоцвітами.

Ці рослини, як правило, яскравих і соковитих відтінків, тому клумба завжди виходить різноманітною і неординарною. Однак багато садівників-початківців можуть зіткнутися з проблемою. Адже вибрати відповідні квіти, які радуватимуть погляд протягом усієї весни не просто. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся, які квіти краще вибрати для посадки на своїй ділянці. Все буде розписано по місяцях.

Експерти розповіли, які квіти краще посадити, щоб була розкішна клумба
Експерти розповіли, які квіти краще посадити, щоб була розкішна клумба

Квітучі у березні

Один з найкрасивіших і найпопулярніших ранніх квітів, які починають цвісти, як тільки розтанув сніг називають крокус, хіонодокс і печіночниця. Цвітіння починається у березні і триває кілька тижнів. На тлі загальної сірості, характерної першому весняному місяцю, виглядають дуже красиво та надихаюче.

Квітучі у квітні

У квітні починає цвісти один із найпахучіших і неймовірно красивих весняних первоцвітів – гіацинт. Сьогодні можна вибрати практично будь-яке забарвлення – білі, лілові, рожеві, бузкові тощо. У цьому ж списку пульмонарія та чубатка. Якщо вони зацвітуть одночасно вийде дуже гарна яскрава, строката клумба.

Квітучі у травні

Травень асоціюється з цвітінням улюбленої “класики” – тюльпанів, нарцисів та ірисів. Навіть садівники-початківці знають, що без цих красивих весняних рослин не сьогодні вже точно  обійтися.

Схожі статті

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".