Весна приходить не одна: найкращі квіти, що цвітуть від березня до травня – для ідеальної клумби

Перші весняні квіти дуже надихають і надають настрою. Саме з цієї причини первоцвіти завжди мали велику популярність серед досвідчених садівників, та аматорів-початківців.

З приходом весни природа поступово починає прокидатися після довгого зимового сну і особливо вражає, коли вона зустрічає тебе яскравими фарбами у вигляді рослин, що красиво квітнуть. Перші весняні квіти неймовірно надихають і заряджають енергією, вони надають настрою та надію. Саме з цієї причини багато дачників намагаються, щоб на ділянці насамперед з’явилися клумби з багаторічними первоцвітами.

Ці рослини, як правило, яскравих і соковитих відтінків, тому клумба завжди виходить різноманітною і неординарною. Однак багато садівників-початківців можуть зіткнутися з проблемою. Адже вибрати відповідні квіти, які радуватимуть погляд протягом усієї весни не просто. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся, які квіти краще вибрати для посадки на своїй ділянці. Все буде розписано по місяцях.

Експерти розповіли, які квіти краще посадити, щоб була розкішна клумба
Експерти розповіли, які квіти краще посадити, щоб була розкішна клумба

Квітучі у березні

Один з найкрасивіших і найпопулярніших ранніх квітів, які починають цвісти, як тільки розтанув сніг називають крокус, хіонодокс і печіночниця. Цвітіння починається у березні і триває кілька тижнів. На тлі загальної сірості, характерної першому весняному місяцю, виглядають дуже красиво та надихаюче.

Квітучі у квітні

У квітні починає цвісти один із найпахучіших і неймовірно красивих весняних первоцвітів – гіацинт. Сьогодні можна вибрати практично будь-яке забарвлення – білі, лілові, рожеві, бузкові тощо. У цьому ж списку пульмонарія та чубатка. Якщо вони зацвітуть одночасно вийде дуже гарна яскрава, строката клумба.

Квітучі у травні

Травень асоціюється з цвітінням улюбленої “класики” – тюльпанів, нарцисів та ірисів. Навіть садівники-початківці знають, що без цих красивих весняних рослин не сьогодні вже точно  обійтися.

Схожі статті

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.

Петрушці це в жодному разі не можна: 3 головні заборони — вона цього не переносить

Смачна петрушка на городі — це вже половина успіху, адже соковита зелень значно покращує смак будь-якої страви. І все ж таки, її треба ще виростити.

Маленький город — великий врожай: 3 способи ефективного використання невеликої ділянки

Невеликий город — це не перепона для хорошого врожаю. Є 3 хитрощі, які дозволяють виростити все, що потрібно навіть в таких умовах. Ділимося ефективними порадами для власників маленьких ділянок.

Ви самі винні: грядка натякала, цибуля кричала, а ви ігнорували – 2 ознаки, що потрібна зола

Здавалося, все було в порядку, як раптом немає врожаю цибулі. Що насправді ви могли не помітити, поки овоч давав знати про негаразди? Розповідаємо детальніше.

Мармеладний сорт полуниці, що дозріває вже у червні та липні: саджанці, що варто придбати зараз

Полуниця цього сорту є надійною інвестицією в урожайність, якість та радість від вирощування однієї з найсмачніших ягід. Вона здатна приносити плоди двічі за один сезон.

Магнолії ростимуть в кожному городі та саду: сорт, що цвіте двічі за сезон і добре приживається

Цей сорт підкорить ваше серце й зробить ваш сад унікальним. Вражаючі квіти магнолії, яскравий аромат і витривалість створять ідеальні умови для справжньої гармонії та краси.