Ніколи не саджайте ці 3 томати: на смак, наче пластикові та водянисті, а салати з них ніякі

Деякі помідори виглядають неймовірно апетитно, але насправді не підходять ні для створення смачних страв, ні для подальшої консервації. Про які сорти йде мова?

Вирощування помідорів займає чимало сил та часу. Томати необхідно посіяти на розсаду, виростити її здоровою та сильною, пересадити у відкрити ґрунт, захистити від заморозків, підрізати, підв’язувати, обприскувати, поливати, тощо. Саме тому ми очікуємо найкращого результату, але може скластися так, що придбаний сорт лише розчарує.

Підходити до вибору насіння помідорів необхідно з уважністю та відповідальністю, інакше усі зусилля будуть витрачені на овочі, які не підходять ні для салату, ні для консервації.

Експерт розповів, які сорти томатів не варто саджати на городі

Сорт помідорів Балконне диво: особливості вирощування
Експерт розповів, які сорти томатів не варто саджати на городі

Мова йде про такі сорти як Раїса, Біф та Мерлін. Чому взагалі таке насіння продається, а подібні помідори вирощуються, якщо на смак вони як пластмаса, дуже водянисті і без вираженого аромату?

Справа у комерційному факторі. Великі ферми займаються вирощуванням саме цих сортів тому, що вони довго зберігаються, легко транспортуються і мають товсту шкірку, яка захищає їх від пошкоджень.

Саме тому в супермаркетах, особливо в зимній період, часто ми на тикаємося саме на подібні сорти, які заслужили собі славу “пластмасових” томатів.

Ніякого сенсу вирощувати подібні помідори у себе вдома на городі просто немає, адже перевозити їх не потрібно, довго зберігати також. І навіть якщо частина врожаю зіпсується, мова не йде про якісь збитки.

Але якщо ви посадите смачні сорти з тонкою шкіркою та кисло-солодким смаком, то отримаєте велику кількість смачних страв, а також незабутню консервацію. Такі томати також ідеально підходять для томатного соку, який зберігається протягом року та ідеально підходить для кулінарії.

В магазинах звертайте свою увагу на сорти помідорів, які ви купуєте на розсаду та обирайте ті, що дійсно вартують ваших сил, праці та часу.

Схожі статті

5 підживлень – і цвітуть все літо! Підгодовую троянди цією “підживкою” – аромат на весь сад

Щоб троянди тішили вас своїм цвітам все літо, слід правильно їх підживлювати навесні і влітку - така процедура передбачає 5 етапів. Що, коли та як потрібно робити?

Від 2 компонентів живцям користі більше, ніж від стимуляторів: пухнасте коріння буде одразу

Укорінення молодих живців – процедура, яка має певні нюанси. Щоб прискорити ріст клітин в рослинах садівники використовують натуральні стимулятори. Вони будуть альтернативою хімічним препаратам.

Вишня та черешня вродять як ніколи — 3 секрети ідеального добрива: від ягід відбою не буде

Отримати розкішний врожай ягід — мрія багатьох городників. Розповідаємо в нашому матеріалі, як зібрати багато черешні і вишні. Це дуже легко і швидко.

Посадіть у саду ці 2 рослини, щоб відлякати кліщів. Цих паразитів одразу наче вітром здуває

Кліщі — небажані гості абсолютно в будь-якому саду. Але як зробити так, щоб цей паразит навіть не думав зайти на вашу ділянку? Ділимося секретом.

Орхідея зацвіте моментально! Поливаю лише цим і так – 1 дія, а цвіт як з картинки в Instagram

Кожна господиня вже давно переконалась, наскільки вибагливою є орхідея, але щоб вона довго і рясно цвіла, потрібно знайти до неї особливий підхід - як квітку правильно поливати і чому це так важливо?

Щоб вродило точно, посадіть ці рослини: якими культурами засіяти ділянку після часнику

Зібрали врожай часнику, але не знаєте, що посадити після нього? Городники розповіли, які культури є ідеальними для вирощування і збільшать врожайність вдвічі.