Врожаю буде вдвічі більше: 4 ложки під кущ і кабачки ростуть прямо на очах. Рецепт “підживки”

Щоб отримати величезний врожай кабачків, потрібно ретельно доглядати за культурою протягом дозрівання, а ще - підживлювати: яке добриво потрібно вносити під кущ?

Чорний чай не лише ідеальний напій для багатьох людей в світі, але також і слугує як ефективний засіб для підживлення кабачків, адже він значно покращує ріст та якість плодів.

Саме заварка чорного чаю стимулює утворення завʼязей, збільшує їх кількість та в майбутньому порадує вас своїм нереальним смаком. Завдяки цьому добриву кабачки виростають великими та мʼясистими. Для приготування підживлення з чорного чаю потрібно змішати 50 г заварки і стільки ж цукру в трьох літрах гарячої води.

Городники розповіли, як чай може збільшити врожай кабачків вдвічі
Городники розповіли, як чай може збільшити врожай кабачків вдвічі

Паралельно потрібно приготувати відвар з лушпиння цибулі – 3 жмені і 3 літри води, цю суміш слід прокипʼятити протягом 20 хвилин. Як тільки охолоне цибулевий відвар, його потрібно поєднати з чаєм – і вуаля, підживлення готове. Таке добриво потрібно розвести в 25 літрах води і можна застосовувати на практиці.

Городники рекомендують використовувати таке підживлення двічі за сезон. Перший раз після вкорінення рослин в появи двох листочків, а другий, коли зʼявляються перші завʼязі. Під кожен кущ потрібно влити близько одного літра розчину. В результаті, ви отримаєте міцні кабачки та смачні плоди.

Городники розповіли, як чай може збільшити врожай кабачків вдвічі
Городники розповіли, як чай може збільшити врожай кабачків вдвічі

Крім підживлення, потрібно також правильно вибрати сорт, який подарує вам гарний врожай пізніше. Регулярно вносьте мінеральні добрива, які багаті на азот, фосфор і калій. Також підгодовуйте органічними матеріалами – компост або перегній. Правильний полив теж важливий для кабачків. Ці овочі добре ростуть при температурі від 18 до 25 градусів.

Важливо проріджувати насіння перед посадкою. Проріджування можна здійснювати так – потрібно замочити насіння у теплій воді або використовувати спеціальні препарати для зміцнення насіння.

Схожі статті

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.

Як перемогти фітофтороз? Помідори більше не злякають ні дощі, ні тумани – 2 дієвих методи

Для дачників і городників фітофтороз є справжнім випробуванням. Насамперед, на міцність своїх нервів! Але, є кілька методів, які можуть легко та просто вирішити навіть це питання!

Така обробка врятує аґрус від білого нальоту: обприскайте кущі з 15 по 31 березня цим розчином

Білий наліт на аґрусі – це ознака борошнистої роси, яка здатна повністю позбавити господарів ягідного врожаю. Щоб цього не сталось – обприскайте кущі з 15 по 31 березня ефективним розчином.