Сьогодні багато городників в Україні обирають підняті насипні грядки, в яких шар родючого ґрунту обгороджений бордюром із різних матеріалів та піднятий від 15 до 50 см від землі. Як стверджують досвідчені дачники, завдяки цьому створюються особливі умови для вирощування овочевих культур, що позитивно впливає на врожайність.
Чому городники масово переходять на високі грядки? Які “плюси” та “мінуси” вже можна визначити? Відповіді на запитання ви отримаєте у цьому матеріалі.

Отже, всі недоліки високих грядок, на думку тих, хто зіштовхнувся з ними, полягають у необхідності її спорудження. Однак, як тільки ви дізнаєтесь про всі її переваги, про “мінуси” можна буде забути. Тим більше, що зробити насипну грядку не складно.
ТОП-3 причини чому на ділянці потрібно робити високі грядки

По-перше, ці грядки дозволяють городниками працювати з комфортом. При певній висоті ви можете доглядати рослини сидячи на стільчику або навіть стоячи.
По-друге, з урахуванням досвіду з минулих сезонів, городники зробили висновок, що врожай на високих насипних грядках набагато кращий. За деякими даними у 2-3 рази вище, ніж на звичайних. Вони захищають від бур’янів та гризунів. Земля в них прогрівається набагато швидше, а ґрунт може бути таким, який вибере сам господар, адже саме він вирішує, які добрива покласти.

По-третє, високі грядки дуже універсальні та впишеться у будь-який простір. Вони значно економлять місце на ділянці, а також можуть виступати у вигляді декору залежно від форми та конструкції. Город з високими грядками виглядає більш доглянутим та акуратним.