Ваша вишня може не впоратися без цього весняного підживлення – перевірте зараз свій сад

Для того, щоб вишня плодоносила, її обов'язково необхідно добре підживити. Вже цього сезону матимете можливість зібрати величезні ягоди. Що саме треба зробити?

Чи є людина, яка не любить вишню? Ця ягода — незамінна у кулінарії. Вона неймовірно ласує у тортах, тістечках, у якості начинки для млинців чи як конфітюр.

В ній море вітамінів. І навіть вишнева кісточка активно використовується у кулінарії та виготовленні різних напоїв. Звичайно, нічого не заважає нам придбати вишню у фермерів. Однак, що може бути кращим за можливість вийти до себе на город та зібрати декілька відер стиглої ягоди?

Завдяки нашим підказкам ваше дерево буде плодоносити ще краще.

Що зробити, щоб вишня добре плодоносила

Городники розповіли, чим підживити вишню вже у лютому 2025
Городники розповіли, чим підживити вишню

По-перше, необхідно відмітити, що попри усталену думку, що вишня не має потреби у обрізці, все ж таки краще її почистити.

Як мінімум, це буде стимулювати ріст нових пагонів, більш здорових та сильних. Хворі гілки не будуть витягувати на себе усі сили дерева, не займатимуть місця і не витрачатимуть корисні речовини з ґрунту на себе.

Якщо ви плануєте обробляти дерево фунгіцидами, то краще це зробити до цвітіння. Пізніше не заважайте бджолам робити свою роботу.

І найголовніше — достатньо буде внести у землю під коріння дерева золу. В ній достатньо усіх необхідних мінеральних речовин для того, щоб рослина розвивалася добре, мала сили для плодоношення, і могла зав’язати красиві та великі вишні.

Також подбайте про те, щоб птахи не крали ваш врожай. Це серйозна проблема у селі. Як мінімум, можна збудувати опудало, але також люди вдаються до більш хитромудрих ходів. Наприклад, можна підвісити пакети з водою на гілки.

Коли буде дмухати вітер, пакети будуть хитатися, а сонячне проміння, яке проходить повз них створюватиме зайчики, які і відлякуватимуть усіх небажаних гостей.

Вишня полюбляє рясний полив, з вдячністю ставиться до обробки інсектицидами та фунгіцидами, і так само любить сонце. Їй потрібно зовсім небагато для того, щоб дати хороший врожай.

Схожі статті

Як виростити щільні качани капусти: 7 кроків від вибору насіння до збору рекордного врожаю

Капуста не вимагає особливого догляду, але щоб отримати міцні та здорові качани, які добре зберігатимуться довгий час, знадобиться небагато зусиль. Усього 7 простих правил.

Ставити чи не ставити кімнатні рослини на вулицю влітку? 3 причини назавжди забути про цю ідею

Багато хто з нас полюбляє повиносити влітку домашні квіти на вулицю. Так вони не збирають пил вдома, а також стають доповненням для ландшафтного дизайну. Але чи можна це робити?

Чи потрібно саджати плодові дерева парами? 2 – нещаслива цифра для ось цих культур

Вважається, що плодові дерева варто саджати парами і бажано вони мають бути різних сортів для кращого запилення. Але насправді все зовсім не так.

Городні справи: 3 міфа про користь “бабусиних рецептів” – можуть серйозно нашкодити врожаю

Агрономи зі стажем радять, що перш ніж застосувати якийсь із "бабусиних рецептів" на городі, добре зважте всі "за" та "проти", а лише потім приймайте рішення.

Чому варто протирати сковороду оцтом? 2 неочікуваних ефекти, про які має знати кожен

Досвідченим господиням та господарям завжди доводиться прибирати набагато менше, адже вони знають секрети ефективної роботи на кухні та в будь-якому іншому приміщенні.

5 сортів на ваш смак! Мʼяту вирощую вже 7 років – сушу на чай постійно. Посадіть і ви

Мʼята вирощується майже у кожному саду, адже багато дачників люблять смакувати чаєм з неї та ця рослина дуже проста у процесі вирощування - які 5 сортів є найкращими для посадки?