Чи є людина, яка не любить вишню? Ця ягода — незамінна у кулінарії. Вона неймовірно ласує у тортах, тістечках, у якості начинки для млинців чи як конфітюр.
В ній море вітамінів. І навіть вишнева кісточка активно використовується у кулінарії та виготовленні різних напоїв. Звичайно, нічого не заважає нам придбати вишню у фермерів. Однак, що може бути кращим за можливість вийти до себе на город та зібрати декілька відер стиглої ягоди?
Завдяки нашим підказкам ваше дерево буде плодоносити ще краще.
Що зробити, щоб вишня добре плодоносила

По-перше, необхідно відмітити, що попри усталену думку, що вишня не має потреби у обрізці, все ж таки краще її почистити.
Як мінімум, це буде стимулювати ріст нових пагонів, більш здорових та сильних. Хворі гілки не будуть витягувати на себе усі сили дерева, не займатимуть місця і не витрачатимуть корисні речовини з ґрунту на себе.
Якщо ви плануєте обробляти дерево фунгіцидами, то краще це зробити до цвітіння. Пізніше не заважайте бджолам робити свою роботу.
І найголовніше — достатньо буде внести у землю під коріння дерева золу. В ній достатньо усіх необхідних мінеральних речовин для того, щоб рослина розвивалася добре, мала сили для плодоношення, і могла зав’язати красиві та великі вишні.
Також подбайте про те, щоб птахи не крали ваш врожай. Це серйозна проблема у селі. Як мінімум, можна збудувати опудало, але також люди вдаються до більш хитромудрих ходів. Наприклад, можна підвісити пакети з водою на гілки.
Коли буде дмухати вітер, пакети будуть хитатися, а сонячне проміння, яке проходить повз них створюватиме зайчики, які і відлякуватимуть усіх небажаних гостей.
Вишня полюбляє рясний полив, з вдячністю ставиться до обробки інсектицидами та фунгіцидами, і так само любить сонце. Їй потрібно зовсім небагато для того, щоб дати хороший врожай.