4 причини, чому так: відшаровується кора на деревах – не біда. Прості дії, які врятують рослину

Відшарування кори дерева - поширена проблема серед садівників, яку можна вирішити, якщо знати як. Що потрібно зробити, коли сталася така ситуація?

Садівники часто зіштовхуються з проблемою відшарування кори на деревах. Таке явище виникає внаслідок сонячних опіків або через морозобоїни. Проте, існує кілька методів, які здатні вирішити цю ситуацію.

Перші ознаки пошкодження кори можна помітити через ледь видимі рожеві плями, які з часом стають більш вираженими. Коли кора починає відмирати, вона стає вразливою для різних грибкових інфекцій. Тому важливо швидко реагувати на ці зміни, щоб врятувати дерево.

Городники назвали причину, чому відшаровується кора на деревах - що робити
Городники назвали причину, чому відшаровується кора на деревах – що робити

Причини відшарування кори найчастіше повʼязані з погодними умовами. Загибель кори може бути спричинена хворобами – чорний рак або антракноз, ці інфекції розвиваються лише на раніше пошкоджених ділянках. Якщо відшарування стосується невеликої ділянки, достатньо буде її просто обробити за допомогою спеціальної залізної щітки.

У разі відшарування кори від дерева, необхідно видалити ту частину кори. Після цього стовбур слід обробити протигрибковим засобом або 1% розчину мідного купоросу. Через три дні після обробки, всі утворені тріщини на дереві необхідно буде замазати садовим варом.

Городники назвали причину, чому відшаровується кора на деревах - що робити
Городники назвали причину, чому відшаровується кора на деревах – що робити

Для додаткового захисту стовбура дерева, рекомендується підготувати матеріали для обгортування – старі простирадла або іншу натуральну тканину. Цей матеріал слід обмотати навколо стовбура, особливо в тих місцях, де почала відходити кора, після чого закріпити її дротом або мотузкою. Як тільки тканина та оброблена частина висохнуть, можна буде наносити побілку.

Проте, слід зазначити, що варто уникати непроникних для повітря матеріалів, наприклад, плівку, руберойд і щось подібне, щоб крикнути розвитку хвороб.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.