Як правило, вдома полуниця виростає невеликою, хоча і дуже ароматною та солодкою. Це пов’язано з багатьма факторами: наявність добрив у грунті, полив, довжина світового дня, тощо.
Якщо погода погана, стає складнішим досягти поставленої мети. І варто відмітити, що не тільки постійні дощі можуть стати проблемою, але й пекуче сонце, через яке врожай просто згорає.
У травні як на зло загрозу становлять жуки, які з’їдають квітки та плоди. І навіть якщо ми беремо до уваги усі ці моменти, все одно можемо не отримати бажану полуницю.
Секрет велетенської полуниці розкритий

Що насправді необхідно зробити для того, аби на нашому столі з’явилася красуня, яку можна відправляти на виставку? Перш за все, це незвичайне підживлення, про яке ви скоріш за все навіть не здогадувалися.
Так, полуниця обожнює молочну сиворотку. Тому, якщо у вас залишається такий продукт вдома, навіть не думайте його викидати, а використовуйте для підживлення кущів ягоди.
Літр сиворотки необхідно розводити у 3 л води. Цього буде достатньо, щоб обробити цілу грядку. Заливайте сиворотку у пляшку і розбризкуйте на кущі.

Якщо у вас будуть залишки, ви також можете сміливо виливати сиворотку під корінь. Цей засіб буде ефективний не тільки як джерело кальцію. Окрім того, кисломолочні бактерії, як антагоністи гнилосних, будуть ефективно боротися з патогенною мікрофлорою. Що в свою чергу покращить здоров’я рослини, а також захистить її від хвороб.
Не менш ефективна і молочна сироватка для троянд, гортензії, а також інших квітів і рослин, якщо вносити її позакореневим способом. В такому випадку вам потрібно в відрі води розчинити 2 літри сироватки і додати 250 грам деревної золи. Так удобрювати можна ввечері двічі на місяць до цвітіння рослин.