Не ліана, зате красиво обплете паркан і дасть плоди: що посадити вдома замість квасолі?

Якщо не до душі звичайна квасоля, є прекрасний варіант, чим її замінити. Рослина має високі декоративні якості і рясно плодоносить. Детальніше в матеріалі.

Квасоля — білковий продукт, який може подарувати нам і заряд енергії, і необхідні вітаміни і довге відчуття ситості. Останній фактор — рідкісне явище серед рослинної їжі, яка як правило швидко перетравлюється та може залишити нас голодними на останок дня.

Мало того, квасоля хоча і входить у велику кількість різних смачних страв, багатьом вона не подобається просто через свої смакові якості. В неї бобовий аромат, тверда оболонка, тощо.

У нашому матеріалі розповімо, чим можна замінити квасолю, і чому це буде найкращий варіант.

Що посадити замість квасолі

Городники пояснили, які сорти кущової та плетистої квасолі вирощувати найлегше
Експерт розповів, що посадити замість квасолі

В народі її називають спаржею. Втім, насправді це стручкова квасоля. Справжня спаржа в Україні зростає хіба в тепличках.

Спаржева квасоля останнім часом набирає популярність, адже швидко плодоносить, дає велику кількість врожаю, і при цьому відрізняється естетичністю. Так, кущ має плитистий вигляд, як ліана. І його запросто можна вирощувати ледь не на ґанку.

Квітки зазвичай великі, фіолетового кольору. Плодоносить і в дощ і в грози, не боїться пекучого сонця. Вона також стійко переносить засуху. Тому ідеально підходить для вирощування на Басарабії.

При цьому, її кущі можна комбінувати з іншими рослинами. Сміливо саджайте спаржеву квасолю біля винограду або кукурудзи.

Але зауважте, що їй обов’язково знадобиться опора. Тому саджати таку квасолю краще біля арок або на агросітку.

Яка квасоля корисніша: біла або червона
 Експерт розповів, що посадити замість звичайної квасолі

Також рекомендуємо Вам комбінувати сорти між собою. Так вони будуть набагато краще плодоносити, а самі плоди надаватимуть саду декоративного вигляду через різні кольори. Наприклад, є сині, жовті, а також зелені сорти. В комбінації це схоже на справжнє свято, і одразу покращує настрій. Не забувайте збирати плоди вчасно, інакше вони будуть несмачними.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.