Так склалося, що від здоров’я розсади залежить потенціал рослини, зокрема, кількість та якість овочів, які вона зможе дати. Тому необхідно з уважністю поставитися до паростків, які згодом будуть годувати нашу сім’ю. Дуже хочеться внести добрива у цей період та допомогти рослинам, але є значне “але”: добрива на даному етапі можуть нашкодити.
Так, препарати як правило доволі концентровані навіть якщо їх розводити більшою кількостю води, ніж вказано в інструкції на упаковці.
А для внесення добрив у розсаду, нам необхідна дуже маленька кількість речовини. Аби уникнути неприємностей краще використати продукт, який містить в собі необхідні мікроелементи, але при цьому не може похизуватися значною концентрацією.
Городники розповіли, як підживити розсаду пакетиком чаю

Ось чому для цієї справи часто використовується чай в пакетиках. Чай являється джерелом азоту. Тому його часто або просто закопують у грунт, або роблять з нього настоянки
Для того, щоб приготувати розчин для розсади, достатньо заварити чай та залишити його на декілька днів. Літру на пакетик буде достатньо.
Через наведений час можна буде обробити свої рослини розчином та наситити їх необхідною кількістю азоту. Подібний полив можна проводити раз на тиждень, однак пам’ятайте, що розсаду переливати не варто, а у волозі вона має значно меншу потребу, так як постійно знаходиться в парничку.
Також не забувайте, що прекрасною альтернативою завжди є зола, яку можна вносити невеликими порціями не тільки під кущі дорослих рослин, але і для розсади. Або взагалі одразу приготувати землю, перемішану з золою.
Будь-яка рослина полюбляє до себе увагу, і як може відповісти невдячністю за ігнорування, так і бути невдоволеною через надмірний догляд.