1 пакетик чаю та розсада буде почуватися, наче на курорті: ось що треба зробити

За допомогою простого прийому можна неабияк зміцнити свою розсаду. Для цього вам знадобиться всього лиш пакетик чаю. У нашому матеріалі розповідаємо, що з ним зробити.

Так склалося, що від здоров’я розсади залежить потенціал рослини, зокрема, кількість та якість овочів, які вона зможе дати. Тому необхідно з уважністю поставитися до паростків, які згодом будуть годувати нашу сім’ю. Дуже хочеться внести добрива у цей період та допомогти рослинам, але є значне “але”: добрива на даному етапі можуть нашкодити.

Так, препарати як правило доволі концентровані навіть якщо їх розводити більшою кількостю води, ніж вказано в інструкції на упаковці.

А для внесення добрив у розсаду, нам необхідна дуже маленька кількість речовини. Аби уникнути неприємностей краще використати продукт, який містить в собі необхідні мікроелементи, але при цьому не може похизуватися значною концентрацією.

Городники розповіли, як підживити розсаду пакетиком чаю

Городники розповіли, що посіяти у березні 2025 на розсаду
Як підживити розсаду

Ось чому для цієї справи часто використовується чай в пакетиках. Чай являється джерелом азоту. Тому його часто або просто закопують у грунт, або роблять з нього настоянки

Для того, щоб приготувати розчин для розсади, достатньо заварити чай та залишити його на декілька днів. Літру на пакетик буде достатньо.

Через наведений час можна буде обробити свої рослини розчином та наситити їх необхідною кількістю азоту. Подібний полив можна проводити раз на тиждень, однак пам’ятайте, що розсаду переливати не варто, а у волозі вона має значно меншу потребу, так як постійно знаходиться в парничку.

Також не забувайте, що прекрасною альтернативою завжди є зола, яку можна вносити невеликими порціями не тільки під кущі дорослих рослин, але і для розсади. Або взагалі одразу приготувати землю, перемішану з золою.

Будь-яка рослина полюбляє до себе увагу, і як може відповісти невдячністю за ігнорування, так і бути невдоволеною через надмірний догляд.

Схожі статті

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".

Сусідка закопує це під деревом і збирає більше груш, ніж може з’їсти: цей 1 продукт – знахідка

Що зробити, аби отримати найрозкішніших урожай груш? Розповідаємо про неочевидний прийом, який варто повторити у себе вдома. Деталі в матеріалі.

Бур’яни у дворі зникнуть за ніч, якщо обприскати їх 1 кухонним засобом: раз, і немає

Бур'ян на подвір'ї може перетворитися у багатосерійну драму, в якій ви намагаєтеся попрощатися з цим небажаним гостем, а він все повертається, і повертається.