Найпростіше пояснення щодо того, що таке патисони — це маленькі гарбузи. Саме такі думки виникають у більшості людей, які вперше побачили їх в живу, або просто на картинці в мережі. Утім, по факту, це так і є — мініатюрна версія гарбузів з округлою або злегка приплюснутою формою. А ще, вираженими хвилеподібними краями. Також, вони мають яскраве забарвлення, що може варіюватися від білого до жовтого та навіть зеленого кольорів. Комусь ці маленькі патисони нагадують навіть якісь декоративні прикраси. Утім, і в цьому є доля правди, адже вони дійсно можуть стати чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру у будинку.
Крім того, що патисони гарні, вони ще й дуже смачні. Їх можна готувати в будь-якому вигляді: запікати, маринувати, смажити, консервувати, порізати на дрібні шматочки й заморозити на зиму. А також, додавати до різних страв, як додатковий інгредієнт. З цим овочем можна легко та цікаво урізноманітнити свій раціон.

Вирощувати патисони зовсім не важко, але, бодай найменший догляд за ними, все ж таки, потрібен. Найкраще їх сіяти у добре прогріту землю, адже патисони обожнюють тепло. Якщо ваш сад знаходиться на сонячній ділянці, де земля добре прогрівається, це ідеальне місце для них. Вони досить невибагливі, але вимагають регулярного поливу та час від часу підживлення для досягнення гарного врожаю. Ґрунт має бути легким, родючим, з хорошою дренажною системою.
Щоб патисони добре вродили, бажано висаджувати їх на грядках, а не в контейнерах. Причина — їх коріння потребує чимало місця для зростання. Також важливо стежити за тим, щоб під час їхнього зростання на ділянці не було застою води. Оскільки, це може призвести до гниття коренів (не тільки патисонів, а будь-яких рослин).
Патисони чудово підійдуть для тих, хто стежить за своєю вагою, красою та фігурою. Крім того, що вони містять чимало вітамінів і мінералів, вони є овочами з низькою калорійністю. Їсти їх можна просто досхочу, а готувати в найбільш різноманітних варіаціях. Патисони допомагають нормалізувати обмін речовин і підтримують здоров’я серця. Усе це завдяки тому, що вони містять в своєму складі чимало калію.