Як правило найпроблемнішим фактором при вирощуванні помідорів є поява гнилі. Інколи здається, що вона взагалі не реагує на ніякі методи позбавлення від неї.
Але досвідчені дачники часто використовують для цієї мети молочні продукти. Справа в тому, що вони змінюють мікрофлору у землі, насичують її кальцієм та нейтралізують токсини. Це позитивно сприяє на рослини, які зростають на оброблені ділянці, а також навіть можуть вплинути на цвітіння та врожай.
Саме тому молоко ще й використовують при догляді за квітами. У нашому матеріалі ми розповімо, як підживити ним свої троянди. Підійде для будь-яких сортів: чайно-гібридних, плетистих, тощо.
Як приготувати добрива із молочних продуктів

Настає весна, а це означає, що на трояндах налилися бруньки, і можна вже активно займатися кущами. Рекомендуємо вам оприскувати свої рослини молочним розчином. Розведіть молоко з водою у пропорції 3:1, налийте в пульверизатор і нанесіть на листя. Це допоможе квітам швидше відновитись після зими і дасть потужний заряд поживних речовин.

Також молоко може допомогти кущам томатів, особливо у питанні загнивання. Підживлення можна починати у вегетаційний період. А продовжувати ви можете до настання глибокої осені, поки йде плодоношення. Можна обприскувати листя чи поливати під корінь у співвідношенні 1:1.
Також нагадуємо, що у грунт можна вносити ще й молочну сироватку. Це прекрасний продукт, який містить велику кількість кисломолочних бактерій, які в свою чергу являються антагоністами гнилосних. Таким чином можна вилікувати ґрунт від багатьох захворювань та зробити свої рослини більш сильними і здоровими.
Якщо молоко перекисло і не підходить для вживання у їжу, також не поспішайте його викидати, адже земля за подібне доброго скаже вам “дякую”.