Врожаї будуть рекордними: чим підживити озимий часник і цибулю в квітні – 4 добрива

В цьому матеріалі "Сенсація" розповість, як та чим вперше підживити озимий часник і цибулю в квітні. Завдяки таким добривам врожаї озимих культур вийдуть рекордними. Переконайтеся самі.

В цьому матеріалі розповідаємо нашим читачам, які існують доступні та популярні підживлення для озимого часнику і цибулі.

Зазвичай підживлення городніх культур, висаджених під зиму – проводять у квітні. В цей період рослини потребують підвищеного вмісту азоту в складі ґрунту. Адже саме цей компонент сприятиме нарощуванню зеленої маси у цих овочевих культур.

Якщо в землі не вистачатиме азоту, то рослина буде виглядати зовні дуже слабкою. Ба більше, на озимій цибулі та часнику може пожовтіти пір’я. Пропонуємо до уваги читачів 4 найпопулярніші засоби для першої підкормки озимих культур.

Засіб No 1: Аміачна селітра

Найкращі добрива для озимого часнику: аміачна селітра
Найкращі добрива для озимого часнику: аміачна селітра

Аміачна селітра – ефективна підживка, яка насичуватиме землю азотом. Саме її радять використовувати для першого підживлення озимої цибулі або часнику.

В складі аміачної селітри є 2 форми азоту. Одна із них розпочинає діяти відразу. Друга ж засвоюється ґрунтом набагато повільніше. Завдяки таким властивостям рослини отримують підживлення більш тривалий час. Щоб приготувати розчин, аміачну селітру в кількості 2-х столових ложок розводять в 10 літрах чистої води.

Засіб No 2: Карбамід та сечовина

Карбамід та сечовина – популярні різновиди азотних добрив для озимого часнику та цибулі. В складі міститься 50% азотної речовини. Азот в цьому підживленні знаходиться в легкозасвоюваній формі.

Щоб приготувати перше підживлення – в 10 літрах води розчиняють 1.5 ложки добрива та поливають розчином грядки з озимим часником та цибулею.

Засіб No 3: Нашатирний спирт або аміак

Нашатирний спирт та аміак – аптечні засоби, в яких міститься необхідна рослинам кількість азоту. При використанні препаратів бажано дотримуватись міри, щоб не обпалити листя культурних рослин на городі.

Розчин готують наступним чином. В 10 літрах води розчиняють 3 столових ложки 10% аміаку. Потім цією рідиною поливають озимі рослини на грядці.

Засіб No 4: Сульфат амонію

Найкращі добрива для озимого часнику та цибулі
Найкращі добрива для озимого часнику та цибулі

Сульфат амонію – ефективне підживлення для озимого часнику і цибулі. Засіб містить в собі багато сірки та азоту. Сірка допомагає рослинам швидше засвоювати поживні речовини, серед яких є і азот. Врешті решт рослини добре ростуть та надійно захищені від гниття.

Озимий часник підживлюють розчином, який готують з 10 літрів води та 20-25 грамів сульфату амонію. Тобто, засіб у кількості 1-1.5 столових ложки розчиняють у воді. Наведеного об’єму вистачить для обробки 1 квадратного метри ділянки з озимим часником або цибулею.

Сульфат амонію вносять по вологій землі. Після підживлення рослини проливають чистою водою. Завдяки цьому вдасться уникнути опіків листя, якщо раптом розчин потрапить на них.

Схожі статті

Капусті цей бур’ян потрібен як повітря: посадили 3 штуки біля грядки — жодного шкідника

Білокачанна капуста — ласий шматочок для багатьох шкідників, і часом ніякі препарати не допомагають у відлякуванні комах та молюсків. Тоді можна посадити бур'ян.

Встигніть посадити у березні: з цим насінням цвітної капусти вже в липні буде урожай – 3 сорти

Якщо хочете мати розкішний врожай цвітної капусти вже в липні цього року, зверніть свою увагу на сорти, які ми рекомендуємо в нашому матеріалі.

Борошниста роса на огірках та кабачках? Цей 1 простий спосіб врятує ваш врожай на раз-два

Борошниста роса є частим гостем на городі, а саме на овочах, яку прибрати не так вже легко, але існує один ефективний метод, який радять спробувати всі дачники - рекомендуємо і вам.

Коли з’явилися рожеві піки: півонії цвістимуть пишно і довго, якщо дати цю підживку

Півонія квітка наскільки розкішна, настільки і примхлива. Не догодити їй неймовірно легко, але якщо знати правильні добрива, все буде набагато простіше.

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?