Тільки у березні, а потім буде пізно: що зробити, щоб тюльпани завжди буйно та яскраво цвіли

Після зимової сплячки експерти рекомендують провести з тюльпанами кілька маніпуляцій, після чого вони будуть пишно та яскраво цвісти. Обов'язково зробіть це у березні.

Навесні природа починає прокидатися і одними з перших прокидаються після зимової сплячки улюблені багатьма тюльпани, які вже давно стали символом свіжості. Саме з цієї причини багато садівників не лише в Україні, а й у всьому світі вирощують на своїх присадибних ділянках ці неймовірно гарні квіти. Однак мало хто знає, що для того, щоб рослини були здоровими та радували своїм буйним та яскравим цвітінням, їх потрібно періодично удобрювати. Особливо важливо це зробити ранньою весною.

Так, експерти розповіли, що необхідно зробити з тюльпанами у березні, щоб вони довго і красиво цвіли протягом усього сезону?

 Чому не цвітуть тюльпани та як все виправити
Чому не цвітуть тюльпани та як все виправити

Насамперед потрібно звернути увагу на добрива, що містять азот. Найефектніше використовувати ранні весняні підживлення з аміачної селітри, яка добре вбирається квітучими рослинами навіть при низьких температурах, тому її можна використовувати в березні, коли повітря ще не прогрілося.

Що необхідно для приготування розчину:

  • Вода – 10 л
  • Аміачна селітра – 40 г

Добре розмішайте до повного розчинення та поливайте цим чарівним розчином перші молоді пагони тюльпанів.

Друге підживлення рослини відбувається трохи пізніше в період бутонізації. І тут використовується органічний розчин коров’яку.

Вам знадобиться:

  • Вода
  • Добрива з коров’яку
  • Суперфосфат
  • Сірчанокислий калій

Спочатку коров’як розчиняють у звичайній воді у співвідношенні 1 до 30. Потім експерти рекомендують додати по 30 г суперфосфату та сірчанокислого калію на кожні 10 літрів води.

Чому не цвітуть тюльпани та як все виправити
Чому не цвітуть тюльпани та як все виправити

Після початку цвітіння, щоби значно продовжити його, необхідно ще раз підгодувати тюльпани розчином з калійної селітри (15 г) та суперфосфату (30 г). Все це розлучається у 10 літрах води.

Ці прості весняні добрива дадуть всі необхідні корисні речовини, щоб тюльпани стали не тільки здоровішими і міцнішими, але й покращили якість свого цвітіння.

Схожі статті

Тільки природні стимулятори: розкрили головний секрет підвищення схожості насіння – без хімії

Багато городників, щоб значно підвищити схожість посадкового матеріалу, використовують стимулятори на основі хімічних елементів. Є чудова альтернатива.

Обов’язково зробіть це у березні 2025 – примножите урожай. Перша обробка від моніліозу

Саме перший місяць весни є ідеальним часом для того, щоб обробити всі свої дерева та кущі проти цього грибкового шкідника. Адже, це впливає на весь подальший урожай!

Проросте і за температури +2: посійте цю зелень зараз і Великдень зустрінете із зеленою грядкою

Ця зелень може прорости навіть за прохолодної температури. А це, озеленить вашу грядку вже до Великодня. При цьому, така зелень не потребує особливого догляду чи клопоту!

Ось на яку грядку агрономи ніколи не садять капусту: качани будуть дрібні і обліплені слимаками

Інколи достатньо невеличкої помилки, і капуста не дає очікуваного врожаю. Що такого ви могли зробити, що призвело до подібного результату? Вчимося саджати її правильно.

Взагалі не потребують поливу: 3 розкішні рослини допоможуть вам заощадити і час, і воду

Рослини, що не потребують постійного поливу, є ідеальним вибором для зайнятих людей. Насамперед, тих, які мріють створити оазу зелені в своєму домі без зайвих зусиль.

Проведіть ці 3 підживлення і гарантовано майте великий урожай малини: ягоди виростуть з кулак

Кожен мріє смакувати солодкими і великими ягодами малини прямо з городу, але чи завжди вони виходять такими? Підживіть цим рослину і результат побачите на власні очі.