Цей прийом з дріжджами зробить вашу полуницю в 2 рази більшою: як виростити велетнів?

Завжди садівники намагаються виростити величезні ягоди полуниці, адже вони смакують більше - який 1 продукт вам у цьому допоможе? Він є на кожній кухні.

Садівники, які вже мають великий досвід у садових справах, давно знають, наскільки корисними є дріжджі на ділянці, зокрема для ягідних культур. Дріжджі містять білки, вуглеводи, мінерали, мікроелементи та вітаміни групи B, які є необхідними для росту рослин. Вони місять спеціальні грибки-сахароміцети, які сприяють боротьбі з хворобами й шкідниками.

Полуниця є однією з тих рослин, яка добре реагує на дріжджову підживку. За допомогою неї, вона краще розвивається, швидше росте і активніше плодоносить. Також цей продукт допомагає швидше адаптуватись до нових умов після пересадки. Корисні мікроорганізми в ґрунті починають активно розмножуватись, а це в свою чергу підвищує родючість ґрунту і надає доступ рослинам до азоту й фосфору.

Садівники розповіли, як дріжджі можуть бути корисними для вирощування полуниці
Садівники розповіли, як дріжджі можуть бути корисними для вирощування полуниці

Проте, щоб така підгодівля точно спрацювала, потрібно дотримуватись правильних пропорцій та обирати правильний час для цієї процедури. Дріжджі вважаються екологічно чистим засобом для підживлення полуниці, вони є доступними і простими у використанні. Застосовувати таке підживлення потрібно тричі за сезон.

Перший раз підживлення проводять тоді, коли зʼявляються бутони та починається цвітіння, другий раз на початку плодоношення, а третій – після його завершення. Перед внесенням дріжджового добрива, обовʼязково потрібно додати золу. Вона покращує структуру землі і запобігає її виснаженню.

Садівники розповіли, як дріжджі можуть бути корисними для вирощування полуниці
Садівники розповіли, як дріжджі можуть бути корисними для вирощування полуниці

Для приготування вам знадобиться 100 г дріжджів, які слід розчинити в 5 літрах води, дану суміш слід настояти протягом 24 годин. Перед застосуванням настій необхідно розвести, змішавши 0,5 розчину з 10 л води. Під кожен кущ слід вносити пів літра приготованого добрива.

Схожі статті

Забудьте про врожай в 2025-му: як не можна поливати томати – 3 основні правила

Помідори є відносно невибагливою рослиною, але далеко не всі правильно роблять базові дії в процесі їх вирощування, наприклад, поливають не так - що треба знати?

5 дій, які призводять до цього: врожай картоплі стає все менше і менше – що робити?

Високий врожай картоплі вдається отримати не всім, але насправді все залежить від догляду - що може знизити врожайність культури та як цього уникнути заздалегідь?

Зробіть це в травні – не раніше й не пізніше: 7 справ, які треба зробити в саду в кінці весни

Менше ніж за 2 тижні травень, тому саме час спланувати, які городні роботи мають бути проведені в останньому місяці весни - 7 обов'язкових справ.

Розкидаю це на ділянці щороку: полуниця виростає вдвічі більшою та солодшою – підживка 2025

Полуниця відноситься до тих рослин, яка потребує підживлення, адже саме ця процедура надає культурі сили для гарно росту та формує солодкі ягоди - що потрібно розсипати на ділянці?

У квітні 2025 в Дніпропетровській області вже висаджують ці 4 культури – бо потім буде пізно

Які культури вже активно висаджують в Дніпропетровській області у квітні? Розповідаємо, що саме можна вже зараз посіяти в землю, аби отримати рясний врожай.

1 помилка в посадці, через яку гинуть томати і баклажани: попрощаєтеся з врожаєм через це

У догляді за баклажанами та помідорами важливо не тільки дотримуватися усіх рекомендацій, але й не допустити деяких промахів. Про один з них розповідаємо в нашому матеріалі.