10 г домашнього засобу і на вас чекає найврожайніший перець: у 2025 році спробуйте цей метод

Коли справа доходить до підживлення, тоді виникає питання, чим саме підгодовувати культуру - городники розсекретили ефективне добриво для перцю.

Підживлювати перець важливо, якщо ви націлені отримати високий врожай. Зазвичай підгодівлю проводять до чотирьох разів за сезон. Перше підживлення відбувається під час утворення завʼязей, коли перець потребує поживні речовини для подальшого росту. Для цього вам слід в 10 літрах води розчинити аміачну селітру (10 7), суперфосфат і сірчанокислий калій – по 25 грамів.

Наступні підживлення потрібно проводити за необхідності, якщо ріст сповільнився, тоді з інтервалом у два тижні. Вносити добрива рекомендується з поливом, щоб запобігти опікам кореневої системи. Правильна доза і частота підживлення сприяють здоровому росту культури, які впливають на високий та гарний врожай.

Городники розсекретили дієве підживлення для перцю
Городники розсекретили дієве підживлення для перцю

Настій попелу (2 склянки золи на 10 л води) або кропиви з додаванням гною та ЕМ-препаратів теж можуть бути корисними для підгодівлі перцю, тому їх слід вносити щотижня. Вони стимулюють ріст рослин, але досвідчені городники не радять застосовувати народні засоби.

Під час плодоношення перцю важливо надати рослині всі необхідні поживні речовини. Для цього слід змішати 10 г аміачної селітри з 200 г золи і розчинити все в 10 літрах води. Також можна використовувати мінеральні суміші, додайте по дві чайні ложки сульфату калію і супер фосфату на таку ж смаку кількість води.

Городники розсекретили дієве підживлення для перцю
Городники розсекретили дієве підживлення для перцю

На кожен кущ знадобиться один літр такої підживки. Не забувайте регулярно підгодовувати перець, адже це є запорукою вирощування солодкого овоча та щедрого врожаю в подальшому. Слід вносити добрива вчасно, щоб уникнути негативних моментів. Візьміть на замітку всі вищевказані “рецепти” підживлень та випробуйте вже на практиці в 2025-му році.

Схожі статті

Як позбутися слимаків на ділянці: ефективні заходи боротьби зі шкідником – пастки та приманки

Дощова погода та вогкість сприяють появі на присадибних ділянках полчища равликів та слимаків, які завдають шкоди не тільки овочам, а й деревам, кущам та квітам.

Маєте ще 2 тижні: ТОП-5 салатних овочів, які готові до висадки у відкритий ґрунт в квітні 2025

До кінця квітня залишилось ще не багато днів, тож потрібно активізуватись та завершити всі городні справи, зокрема посадку культур - насіння яких 5 овочів слід посіяти?

Аґрус на дачі: правила посадки та догляду за чагарником – завжди росте міцний не хворіє

Якщо ви хочете, щоб аґрус давав стабільний і великий урожай, то повинні засвоїти лише два основні правила. Перше – правильна посадка чагарника і друге – догляд.

Щось явно не в порядку: на що звернути увагу, коли вишня скидає плоди – дуже багато нюансів

Коли вишня починає скидати плоди, що ще не дозріли, то це каже, що з нею щось не в порядку. З'ясувати причину непросто, оскільки є багато нюансів.

Після цієї обробки капусту не чіпають гусінь і мошки. Роблю 1 раз на тиждень – ефект одразу

Капуста легко піддається шкідникам, тож городники з досвідом вже не дивуються їх появі на рослині, але далеко не всі знають, як прибрати цих "гостей" з ділянки - розповідаємо.

Цибулева муха забуде про вашу ділянку на весь сезон 2025: цей продукт з аптеки – знахідка

Ця ефективна суміш проти цибулевої мухи допоможе недорого захистити овочеві культури на грядці лише одним аптечним засобом. Приготувати її варто лише у випадку, коли з'являться перші сходи.