Ваша смородина кисла? Ці 2 підживки зроблять ягоди солодкими всього за тиждень

Завдяки цим двом підживкам ви можете змінити смакові характеристики своєї смородини, зробивши її більш солодкою і соковитою. Тому, сміливо експериментуйте з добривами.

Якщо смородина, що росте у вас на дачі, має кислуватий смак, не поспішайте засмучуватися. Є кілька перевірених способів, як зробити ягоди солодшими, і все це можна досягти всього за тиждень. Секрет у правильних підживках, які допомагають рослинам отримати все необхідне для розвитку і покращення смакових якостей своїх плодів.

Перша підживка, яка здатна значно покращити смак ягід, — це калійно-фосфорне добриво. Калій відіграє важливу роль у процесах формування смаку ягід, а фосфор сприяє розвитку кореневої системи. Використовуючи таке підживлення, ви допомагаєте смородині накопичити більше цукрів у ягодах. Щоб зробити підживлення, розчиніть калійно-фосфорне добриво у воді за інструкцією на упаковці і полийте ним кущі. Це допоможе смородині виробити більше солодких компонентів, й ягоди стануть набагато смачнішими.

Городники пояснили, завдяки яким підживкам ягоди смородини будуть дуже солодкими
Городники пояснили, завдяки яким підживкам ягоди смородини будуть дуже солодкими

Друга підживка, яку варто використати для покращення смаку, — це органічні добрива. Наприклад, настій коров’яку, який стане чудовим джерелом живлення для рослин. Але важливо не перестаратися з кількістю органіки, щоб не викликати надмірного росту зелені на шкоду плодам. Для цього потрібно розвести органічне добриво у воді і полити ним кущі прямо під корінь.

Крім підживлень, не забувайте про регулярний полив і належний догляд за рослинами. Смородина любить вологу, але не переносить застою води. Якщо ви дотримаєтесь цих простих рекомендацій і підгодуєте свої кущі правильно, то вже через тиждень ви побачите результат — ягоди стануть не тільки більшими, але й значно солодшими. Але, все має бути в норму. Адже, якщо кущі смородини будуть чимось перенасиченими, хорошого з цього нічого не вийде.

Схожі статті

Саджаю ці 3 квітки на дачі та просто милуюся красою: не вимагають догляду взагалі

Ці квіти ростуть і в сильну спеку, і під час рясних дощів. Вони не вибагливі, не потребують постійного догляду і радують красою. Чудовий варіант для дачі, особливо якщо часу на грядки обмаль.

3 чарівні багаторічники для ледачого саду: посадили раз і назавжди, а краса надворі неймовірна

Не всім квітам потрібен постійний догляд. Розповідаємо вам про багаторічники, які можна висадити у себе в подвір'ї і забути, аж допоки вони не почнуть тішити розкішним цвітінням.

Городники Полтавщини потребують цих томатів як повітря: 5 сортів, які ростуть краще за всі інші

Розповідаємо у нашому матеріалі, на які сорти помідорів варто звернути городникам, що проживають на Полтавщині. Вже зараз можна активно робити розсаду.

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.