Підживлення потребують не лише овочі, а й плодові дерева, адже від цього залежить і кількість плодів при зборі врожаю і їх смак. Під час посадки в лунки потрібно внести мінеральні добрива та перегній, вони нададуть всі необхідні речовини дереву на кілька років вперед. Проте, коли вже молоді деревцята почнуть плодоносити, то потрібно буде їх ще раз підгодувати.
У березні яблуні потребують азоту для формування нових пагонів і листя, тож азотні підживлення потрібно проводити, як тільки розкриються бруньки. Коли настане період цвітіння, слід буде застосувати комплексні добрива, які містять бор, кальцій та калій. Бор сприяє формуванню завʼязей, кальцій сприяє гарному росту, а калій покращує смак плодів.

Отже, існує кілька способів підживлення фруктових дерев. Найпоширенішим є використання мінеральних добрив – карбамід, аміачна селітра, комплексні нітроамофоски, які потрібно вносити під стовбур яблуні. Деревний попіл має високий вміст калію, кальцію та фосфору, тож його часто використовують як добриво. Для розкислення ґрунту на ділянках, городники надають перевагу доломітовому борошну.
Мінеральні добрива можна вносити в ґрунт за допомогою сапки. Рекомендується використовувати 1 столову ложку на 1 квадратний метр землі. Варто зазначити, що аміачна селітра дає швидший ефект, нітратний азот починає засвоюватись при прогріванні ґрунту до +10, карбамід при +15.

Мульчування теж є корисним, так як ґрунт втрачає свою родючість з часом, то потрібно йому надавати поживні речовини. Ссолома, тирса, сіно, опале листя, вони не лише збагачують ґрунт, а й надають сприятливі умови для дощових червʼяків.
Для підживлення кореневої системи можна використовувати водорозчинні добрива. Найбільш корисним є кальцієва селітра, яка сприяє формуванню плодів. Якщо кальцію не вистачає, то можуть виникати деякі проблеми з опаданням завʼязей.

Також садівники радять використовувати комплексні рідкі добрива для профілактики захворювань. Для цього слід розчинити 2 склянки попелу у відрі води, щоб підвищити ефективність підживлення, можна додати в розчин 1 літр столового оцту (9%).