Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.

Мало хто замислюється над тим, що редиска може бути на смак ніжною та солоденькою, а не жорсткою та гіркою. Однак городники часто розчаровуються через те, що коренеплоди виростають із неприємною гіркотою. Їсти такий овоч взагалі не хочеться.

Причина того, що редиска стає гіркою – неправильний догляд за нею. Та якщо дотримуватись лише 4-х правил – редиска порадує відмінним смаком.

Прийом № 1: Не забувайте про проріджування

Якщо редиска росте занадто густо – їй не вистачає вологи та підживлення. Через це коренеплоди стають занадто жорсткими та гіркими. Між рослинами слід залишати 3-5 см, щоб вони розвивались повноцінно.

Прийом № 2: Регулярний та рівномірний полив

Агрономи назвали 4 прийоми, які допоможуть виростити соковиту редиску
Агрономи назвали 4 прийоми, які допоможуть виростити соковиту редиску

Гіркота з’являється через те, що культурі не вистачає вологи. Якщо земля пересихає дуже сильно – редиска виросте жорсткою. В спекотну погоду цю культуру варто поливати щовечора. Ґрунт зволожують на глибину коренів, а не тільки зверху. В прохолодні дні полив скорочують до 1 разу з інтервалом у 2-3 дні. Але все одно варто контролювати, щоб не було пересихання.

Прийом № 3: Після дождю та поливів землю на грядці потрібно рихлити

Після поливів або дощу на поверхні ґрунту формується щільна кірка, яка перекриватиме доступ кисню до коренів. Щоб редиска виросла соковитою – ґрунт потрібно рихлити після кожного дощу та поливу.

Прийом № 4: Збирайте врожай редиски вчасно

Агрономи назвали 4 правила, які допоможуть виростити соковиту редиску
Агрономи назвали 4 правила, які допоможуть виростити соковиту редиску

Перезрілі плоди потрібно збирати вчасно. Інакше вони накопичуватимуть в собі гіркоту та стануть волокнистими. Тож, не чекайте, допоки редиска переросте. Прибирайте її з грядок, як тільки дозріє.

Запам’ятайте ці 4 правила догляду за редискою і тоді її врожай вас точно не розчарує. Із правильним доглядом коренеплід стане справжнім городнім делікатесом.

Схожі статті

Таємний ворог: спочатку радував око, а потім перетворився на справжнє лихо для саду

Інколи бажаний гість в нашому саду може перетворитися на справжню дилему, так як починає йти проти планів свого господаря. Розповідаємо про таку рослину.

Чим посипати грядку при посадці томатів та перців? 1 порада моєї бабусі, яка працює завжди

Щоб отримати розкішні врожаї помідорів та перців, можна спробувати 1 секрет, яким користувалися наші бабусі та дідусі. Чим саме посипати грядку?

1 день вирішить абсолютно усе: коли у травні 2025 не можна садити огірки – не вродить

Після травневих свят городники продовжують активно працювати на ділянці. Сіяти огірки в останній місяць весни можна не кожного дня. "Сенсація" розповість, які дати несприятливі для цього.

Сорти винограду, які достигають навіть у Київській області: найбажаніша покупка дачників 2025

Чимало сортів винограду дають на півночі України дуже слабенький врожай. А навіть якщо ягід виростає достатньо, то вони можуть мати недобрий смак. То які сорти варто висаджувати, щоб все було чудово?

Сушити не треба: 2 методи правильно зберігати зелень, щоб вдома завжди був її запас

Щоб мати можливість приготувати свіжу розкішну страву, під рукою завжди мають бути гілочки зелені. Як організувати правильне зберігання? Розповідаємо в нашому матеріалі.

Колишній чоловік Ані Лорак розповів про новий роман: ось чому 13-річна донька проти нього

Після завершення шлюбу з Ані Лорак Мурат наробив ще немало шуму в українському шоу-бізнесі, адже неодноразово намагався влаштувати своє особисте життя.