Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Кавуни завжди асоціюються з літом, чимось смачним, солодким і соковитим. Але для того, щоб насолоджуватися цими плодами якомога раніше, варто звернути увагу на особливості їх вирощування в теплиці. Головний секрет успіху – правильно підібрані сорти. Саме вони можуть подарувати вашій родині перший урожай раніше, ніж у всіх ваших сусідів.

Коли обираєте насіння кавунів, надайте перевагу ранньостиглим сортам. Саме вони демонструють швидкий розвиток і раніше дають плоди. Для теплиць також важливо обрати сорти з компактною рослинністю, щоб вони не займали зайвий простір. Такі кавуни гармонійно поєднують ранню стиглість і зручність вирощування.

Ще одним нюансом є стійкість до змін вологості й температури, адже тепличний мікроклімат може бути непередбачуваним. Обравши сорти з цими характеристиками, ви зможете забезпечити рослинам комфортні умови. Деякі сорти кавунів мають додаткову перевагу – їх можна вирощувати без запилення, що робить їх ідеальним вибором для теплиць.

Городники пояснили, які є нюанси в сортах кавунів при вирощуванні у теплицях
Городники пояснили, які є нюанси в сортах кавунів при вирощуванні у теплицях

Щоб досягти найкращих результатів, посійте насіння в живильний ґрунт і не забувайте про регулярний полив, але без надмірності. Є також сорти, що мають насичений колір м’якоті – від глибокого червоного до ніжного рожевого, а також мають різноманітність смакових якостей: від класичного солодкого до менш традиційних смакових ноток (більше з кислинкою). Вибір сорту залежить не тільки від умов вирощування, але й від ваших особистих смакових уподобань.

Загалом, вирощування кавунів потребує уваги до декількох ключових аспектів. Ґрунт повинен бути добре прогрітим, адже кавуни люблять тепло. Світла та сонця також повинно бути вдосталь. Оскільки, навіть невелике затінення може уповільнити ріст та знизити якість плодів. Під час висівання насіння, або висадки розсади, важливо зберігати достатню відстань між рослинами, щоб кожна з них мала простір для розвитку. Кавуни люблять свободу: чим більше простору для батогів, тим більші й солодші плоди. В умовах відкритого ґрунту це особливо важливо, але навіть у теплицях варто забезпечити оптимальну організацію рослин. Але, правильно підібрані сорти для теплиці, враховують й момент компактності вирощування кавунів, також.

Схожі статті

Чи можна садити квіти на цвинтарі перед Великоднем: чітка відповідь про те, чи є якісь заборони

Весна чудовий час, щоб навідатися до тих, кого вже немає поруч. Чимало українців задумуються над тим, а чи можна робити це напередодні Великодня. А також, чи можна садити щось там вже.

Розмножуємо деревоподібну півонію всього лише з одного живця: процес простий і зрозумілий

Процес розмноження деревоподібної півонії простий та зрозумілий. Зробити це зможе навіть садівник-початківець. А очікувати на цвітіння цієї рослини вже слід з першого року її висаджування.

Якщо томати падають або жовтіють – подивись на ці 3 речі, сама на цьому “влетіла”

Вирощування помідорів — це не тільки про якісний догляд та полив, але і про знання секретів, які не дозволять вам залишитися без врожаю "ні з того ні з сього".

Рекордний врожай смачних овочів гарантовано: ось які рослини завжди саджаю біля кабачків

Виростити рясний врожай кабачків можна, якщо обрати для них правильних сусідів. Які рослини можна висаджувати поряд із цією овочевою культурою – дізнайтеся прямо зараз із нашого матеріалу.

Як правильно слід обрізати однорічні саджанці: 5 дій, що допоможуть отримати шикарний урожай

Чимало українців обрізають однорічні саджанці дерев перед посадкою навмання. Але якщо городник прагне отримати хороший урожай, то цю процедуру слід вчитися робити правильно.

Чим обприскати яблуні до цвітіння, щоб плодів було в 3 рази більше: хитрий прийом від дачників

Не залишайте яблуню без уваги у період бутонізації, адже саме в цей час ви можете підвищити врожайність дерева у декілька разів. Розповідаємо, як це зробити