Від 2 компонентів живцям користі більше, ніж від стимуляторів: пухнасте коріння буде одразу

Укорінення молодих живців – процедура, яка має певні нюанси. Щоб прискорити ріст клітин в рослинах садівники використовують натуральні стимулятори. Вони будуть альтернативою хімічним препаратам.

Натуральні стимулятори для молодих живців – це біологічно активні речовини, які сприятимуть посиленню поділу та росту клітин в рослинах. Натуральні стимулятори можна знайти вдома у будь-якої господині. Пропонуємо до уваги наших читачів 2 компоненти, які допоможуть вкорінити живці швидко та принесуть користі більше, ніж хімічні стимулятори.

Картопля – один із надійних та перевірених продуктів для вкорінення живців. Для роботи потрібно взяти крупний коренеплід та видалити із нього очка. Потім на клубенях роблять глибокий надріз і вставляють в нього черенок, який потребує вкорінення. Після цього черенок потрібно поливати, а усі поживні речовини він отримуватиме із картопляного клубеня.

Садівники назвали 2 компоненти, які допоможуть живціям швидше відростити пишне коріння
Садівники назвали 2 компоненти, які допоможуть живціям швидше відростити пишне коріння

Сік алое – ще один важливий компонент, який потрібно додати у воду з черенком. Лише 3-7 крапель – і корінці на пагонах ростимуть набагато швидше та будуть міцними. До того ж сік алое сприятиме зміцненню імунітету рослини.

Натуральні компоненти допомагають молодим рослинам розвинути міцну та здорову кореневу систему. Чим міцнішими виростають корені в рослини – тим більше поживних речовин вони зможуть отримати рослини від них з ґрунту. Перелічені продукти-стимулятори посилюють ріст коренів, а ще здатні поліпшити та подовжити процес цвітіння кімнатних квітів. За їх допомогою можна омолоджувати старі рослини.

Садівники назвали найкращі народні стимулятори для вкорінення живців
Садівники назвали найкращі народні стимулятори для вкорінення живців

Завдяки народним стимуляторам можна не тільки вкорінити живці. Ці засоби допоможуть наростити зелену масу, а ще – вилікувати хворі та слабкі рослини. Тож, підійдуть вони не тільки для молодих живців, але й для одеревенілих.

Ніякої шкоди народні стимулятори рослинам не принесуть. Головне – дотримуватись необхідного дозування.

Схожі статті

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.

Слива перетворюється на цукерку, якщо поруч росте ця культура: 1 сусідка, а такий результат!

Слива недарма така популярна серед городників, адже являється непросто смачним фруктом, але й неймовірним доповненням для десертів та тортиків..

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.