Кріп вродить надзвичайно пишним та соковитим: 1 ложка на грядку, і зелені – море

Вирощування густого та пишного кропу може стати справжнім випробуванням, якщо ви проживаєте в регіонах сонячних, які не славляться рясними опадами.

Дійсно, останнім часом господині часто скаржаться на те, що таких врожаїв кропу, як раніше вже непомітно. В умовах високої температури влітку та відсутності регулярних дощів дана рослина не активно зростає, а також постійно засмучує сухим та жорстким листям.

Безумовно, перш за все, для отримання хороших результатів необхідно дати достатню кількість вологи для рослини. Цілком можливо, що в цьому питанні вам допоможе крапельний полив, який економить кількість витраченої води, і при цьому не залишає грядку без води.

Чим підживити кріп для рясного врожаю

Чим підживити кріп, щоб він виріс пишним та темно-зеленим
Городник розповів, чим підживити кріп для рясного врожаю

Але найчастіше всього поганий ріст кропу зумовлений недостатньою кількістю азоту. Відновити цю недостачу насправді неймовірно просто. Для цього вам знадобиться звичайний карбамід, або в народі більш відома сечовина.

Для грядки буде достатньо всього 1 чайної ложки. Розводимо її на 5 л води та поливаємо кріп. Таку процедуру можна проводити кожні 7-10 днів. І вже через місяць ви побачите неймовірної краси траву, яка ідеально підійде для приготування супів, других страв, м’яса і свіжих салатів.

Городники розповіли, чому кріп жовтіє на грядці та як його врятувати
Городники розповіли, чому кріп жовтіє на грядці та як його врятувати

Також рекомендуємо Вам подбати про хороше місце посадки кропу. Частіше його ставлять там, де з’являється вільне місце, не турбуючись про те, чи буде там комфортно рослині. Але насправді необхідно обрати ділянку, яка добре освітлена, але не постійно знаходиться на сонці, тобто, наприклад, після дванадцятої години дня там з’являється тінь від інших рослин. Це необхідно для того, щоб листя кропу не згорали на сонці, адже він доволі легко отримує опіки в червні та серпні.

Також пам’ятайте, що кріп хоч і любить вологу, але при цьому обирає добре дреновані ділянки без застою вологи, інакше він може швидко загнити. Оком кліпнути не встигнете, як кропу як не бувало.

Схожі статті

Як садити горох, щоб не витягувався і не лягав на землю – досвід найпрофесійніших агрономів

Солодкий та соковитий зелений горошок можна виростити власноруч на домашній грядці. Ось що радять зробити агрономи для того, аби він не витягувався та не лягав на землю.

Уже виросла в саду та на городі кульбаба: чим вона корисна для печінки та здоров’я в цілому

Доступність та простота кульбаби у використанні роблять її незамінним засобом, що варто включити у свій харчовий раціон. Її можна пити, як звичайний чай, і очищати свій організм!

Картопелька, як на підбір – рівненька та гладка: найкраще підживлення для бульби знайдено!

Підживлення картоплі відіграє значну роль у її врожайності, тому цей етап є обов'язковим - чим і коли підгодувати культуру, щоб потім смакувати великими бульбами?

4 можна і 4 не можна: що краще не садити біля кропу, бо врожаю не буде ні тут, ні там

Кріп не завжди здатний порадувати вас великим і смачний врожаєм, і часто так стається саме через неправильних сусідів поруч - що можна і не можна садити біля цієї зелені?

Вистачить на компот, варення і далеким родичам: як виростити величезний врожай сливи?

Якщо зробити все для отримання великого врожаю, то достатньо буде всього 1 дерева сливи, аби не тільки забезпечити фруктами сім'ю, а ще й роздавати родичам.

Цибуля в тирсі і на підвіконні: вирощуємо цей овоч прямо вдома і смакуємо всією родиною в 2025

Виростити цибулю прямо вдома простіше простого, головне знати, що, як і коли робити - як висадити цей овоч на підвіконні в тирсі? Смакувати зеленню будете вже за три тижні.