Цей сорт вишні соковитий, як Настя Каменських: купи справжню “зірку городу”

Якщо ви хочете ласувати смачними вишнями, то краще їх не купувати в магазині, а вирощувати вдома. Але який сорт обрати? Серед безлічі варіантів є один, який обожнюють навіть професійні садівники.

Вишня — це одна з найулюбленіших ягід для господинь. З нею можна готувати різноманітну випічку, желе, напої та купу іншої смакоти. Але, звісно ж, для цього смачною має бути сама вишня. Якщо купувати її в магазині, то вона може розчарувати “пластмасовим” смаком. А домашні ягоди іноді так кислять, що доводиться додавати надто багато цукру, що робить їжу не дуже корисною. Проте є один сорт, який ідеальний по всіх параметрах!

Вишню Зустріч вивели українські селекціонери. Для цього використали два інших сорти: Любський та Київський-19. Результатом стала вишня, яка ідеально підходить для вирощування у будь-якому регіоні України. Зустріч витримує навіть сильні морози та не потребує постійної обробки, адже майже не хворіє. Тобто навіть без хімії цей сорт регулярно тішить щедрим врожаєм. А ще Зустріч гарно росте майже на будь-яких ґрунтах.

Садівники назвали сорт вишні, який вражає смаком і врожайністю
Садівники назвали сорт вишні, який вражає смаком і врожайністю

Плоди цієї вишні мають приємний кисло-солодкий смак. Вона подобається не лише звичайним господиням, а навіть дегустаторам та шеф-кухарям. Зустріч підходить для приготування десертів, компотів та наливок. Вага у кожної вишні цього сорту сягає 8.5-15 г, що помітно більше, ніж в основних конкурентів. М’якота дуже соковита, тому можна консервувати Зустріч у власному соку для того, щоб використовувати для випічки взимку.

Якщо хочете саджати вишню у промислових масштабах, то цей сорт також підходить ідеально. Саджати їх треба за схемою 4-5 метрів між рядами та 2-3.5 метри між саджанцями. Але якщо у вас обмаль місця, то можна висаджувати деревця щільніше. Тільки потім потрібно буде сформувати крону обрізанням. Головне не забувати про періодичне підживлення та регулярний полив. А ще Зустрічі потрібно достатньо сонячного світла.

Схожі статті

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.

Хіт продажів: ці сорти томатів просто лежать на ґрунті и все одно дають високий ранній урожай

Серед городників ці сорти томатів мають особливу популярність. Їх розкуповують найпершими. Чому ці помідори викликають такий ажіотаж не тільки у початківців, а й досвідчених дачників?