Кісточка дасть паросток через 15 днів: вирощуємо персикове дерево вдома – приживеться!

Виростити персикове деревце з маленької кісточки – дуже просто! Паросток з'явиться вже через 15 днів. Розповідаємо, як виростити плодовий саджанець без зайвої праці.

Якщо ви скористаєтесь наведеним способом – то звичайна персикова кісточка в квітковому горщику проросте всього за 15 днів. Паросток буде міцним, здоровим і добре приживеться на городі.

В першу чергу вам потрібно обрати стиглий персик. Можна взяти навіть перестиглий плід або той, що знаходиться на межі гниття. Саме такі персики мають відкриту кісточку, яка проросте набагато швидше.

Розріжте обраний персик вздовж та дістаньте насіння із його кісточки. Якщо кісточка в ньому закрита – доведеться обережно розбити її молотком. Проводьте цю процедуру таким чином, щоб насіння не пошкодилось.

Здобуте насіння покладіть в окремий контейнер, застланий вологою тканиною. Бажано, щоб контейнер мав прозорі стінки. Завдяки цьому сонячне світло буде легко діставатись рослини.

Агрономи розповіли, як виростити персик із кісточки
Агрономи розповіли, як виростити персик із кісточки

Залиште контейнер із персиковою кісточкою на ділянці, яка добре освітлена сонцем. Однак прямих сонячних променів на ній бути не повинно. Нехай ємність із кісточкою стоїть там протягом 14 днів. Періодично кришку можна відкривати та перевіряти, в якому стані майбутній саджанець. За необхідності тканину в контейнері знов зволожують.

Насіння персика проросте через 14 днів. Після цього його варто знов змочити і залишити ще на 2 тижні.

Коли паросток стане достатньо довгим – його можна буде пересадити у незахищений ґрунт. Будьте певні – він точно приживеться.

Персикове дерево, що вирощене з кісточки в таких умовах – зростатиме швидко та гарно.

Агрономи розповіли, як виростити персикове дерево із кісточки
Агрономи розповіли, як виростити персикове дерево із кісточки

 

Виростити з кісточки можна будь-яке плодове дерево. Цей метод підходить навіть садівникам-початківцям. Щоб робота пройшла вдало і рослина прижилась – варто правильно обрати посівний матеріал та дотримуватись технології посадки.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.