Петрушка росте як на дріжджах: 3 столові ложки, і вона – королева вашої зеленої грядки

Петрушка має фантастичний виражений аромат, приємні смакові властивості, корисний склад, і при цьому ще й добре реагує на добрива. Як її підживити?

Серед зелені вона займає місце тих рослин, які позитивно реагують майже на будь-яку підкормку. Здається, їй потрібно зовсім небагато для того, аби вже через декілька днів розпустити велику кількість соковитих листочків та пагонів.

Цю рослину полюбляють у всьому світі, адже вона не вимоглива, посухостійка, морозостійка і при цьому може стати прекрасним доповненням до будь-якої страви.

У нашому матеріалі розповідаємо, як швидко та ефективно підживити петрушку.

Експерт розповів, чим підживити петрушку навесні

Дачники розсекретили найкращі місця для вирощування петрушки на ділянці
Городники розповіли, чим краще підживити петрушку

Петрушка має особливу потребу в азоті на початку свого вегетаційного періоду, тому якщо у вас виникає питання, як краще її підживити, то відповідь буде — нашатирний спирт.

Як правило, цей предмет аптечки є буквально в кожному домі, коштує він небагато, а результати дає помітні. Нам потрібно всього 3 столові ложки на відро води. Цього зазвичай має з головою вистачити на грядку. Вносити такі добрива можна декілька разів з перервами у 2 тижні.

Вже через декілька днів після 1-го внесення ви помітити, що петрушка виглядає набагато соковитішою, зеленішою і здоровішою.

Якщо немає нашатирного спирту, але вдома є сечовина, можна сміливо використовувати її. Карбаміду як правило потрібно зовсім небагато. Вистачить 10 г на відро води.

І не забувайте про те, що коров’як також багатий на азот. Тому якщо ви раптом вносили в грядки органічне добриво перед посадкою насіння, то ніякої необхідності у внесенні азоту більше немає, інакше ви можете перегнути палицю і коріння рослини постраждають.

До речі, це також прекрасний варіант для зеленої грядки. Якщо ви плануєте мати велику кількість зелені, подумайте про те, чи не простіше внести саме органічні добрива перед початком робіт на городі, і це буде для вас набагато простіше та економніше.

Схожі статті

Як прибрати жир і запах з мікрохвильової печі: 1 спосіб, який працює і ніколи не підводить

У когось мікрохвильова піч на кухні вмикається раз на місяць, у когось навпаки працює кожен день і вимагає чималого догляду. Як прибрати з неї запах та жир?

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.